SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160553

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A co najważniejsze - muszę mieć basen z ozonowaną a nie chlorowaną wodą bo mam straszne uczulenie, nawet nie wiem czy w Szczecinie taki jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
melduję się
do basenu mam obrzydzenie - przez 4lata 7x w tygodniu po 2 godziny nawet w ferie i wakacje były treningi treaz toleruję tylko naturalne wody - jeziora, rzeki, morza
Kittie ja bym się zastanowiła czy w ogóle w Polsce takie baseny są

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-08-12 16:20:18

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Arphiel, współczuję, realizowałaś ambicje rodziców?
Co cię zmusiło do robienia czegoś czego nie lubisz tak dlugo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Nawet mój dość przaśny, dawno nie remontowany basen ma wodę ozonowaną.
Choć woda i tak śmierdzi chlorem więc nie wiem jak to na prawdę jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
najwyżej w OP1 będę pływać

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-08-12 16:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
ehhh ja to bym mogla zamieszkac w jeziorze

Czy jest tu ktos kto sie odwadniał i wie jak jest z kawa czarna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Fela, pływać bardzo lubię ale po latach spędzonych na basenie gdy ktoś nad uchem drze się "szybciej, ręka bardziej do góry, nie zatrzymuj się, wychodź i 100przysiadów" bokiem mi on wychodzi, smak chlorowanej wody, prysznice, stroje, czepki, codzienne suszenie włosów, odciski po okularkach, woda w uszach Za dużo i za często naraz ale ja uparłam się, ze skończę szkołę sportową i rodzice nawet koniami by mnie od tego nie odciągnęli. Mam nauczkę, ze za dużo to nie zdrowo.
To tak jak z jedzeniem masz ulubione danie ale po jedzeniu codziennie tego samego przez jakiś dłuższy czas to masz dość i pomimo, że przecież to Twoje ulubione danie i tak rzygać się chce na samą myśl

Dołączam się do pytania futrzaczki bo mnie też czeka odwodnianie

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-08-12 16:43:57

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
sama nie wiem jak to jest bo moje dziecko jak zapałało miłością do pilki w wieku ok 15miesięcy tak ta miłość zupełnie irracjonalna dla calej niesportowej rodziny tylko rosła. Jak miał 6 lat zaczął trenować wyczynowo i przez 12 lat nie opuścił żadnego treningu, nigdy nie powiedział, że nie ma ochoty grać, wracał z treningu i szedł na boisko dalej grać...
Mnie to trochę przerażalo bo jak wiadomo sport wyczynowy to nic dobrego ale nic nie poradzę na jego fiksację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Futrzaczka: mi się wydaje, że czarna jest nawet przydatna przy odwadnianiu ale nie jestem pewna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Jestem

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium