SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160641

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jak nie kupi to niech szuka nowej dziewczyny, nowego psa i nowego domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Diss: zapytaj panów czym argumentują swoje stwierdzenie. Jak rzeczywiście uważają, że robisz błędy techniczne - to niech wytłumaczą Ci na czym one polegają, nie musi to być koniecznie kwestia ciężaru. A jeżeli uważają, że za dużo bo "kobiecie nie wypada" albo "bo tak" (a może się tak zdarzyć - to wyślij ich do piekła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
aha-krotka pilka

chyba rozumiem czemu moi goscie (dwie babki z nadwaga) tak docenily ziemniaki jak je przetrzymalam bez swinstw przez 9dni (no dobra slodkie do kawy mialy, i kawe pily co chwila). Obie zgodnie twierdzily ze beda jesc jak ja, po czym widzac co sie swieci o 'one tak duzo jesc nie moga bo przytyja...' a po powrocie do pl je skomplementowano ze ladnie schudly... noz curwa nie kumam. Moja matka od czasu mojego przyjscia na swiat obwinia ciaze o nadwage ktora jej zostala.

w dwa tyg ja zredukowalam troche, no i jak sie nie da??

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
a. obie zwazyly sie dzien przed przyjazdem, i obie zgodnie twierdzily ze wagi w domu pokazuja mniej o 5kg...

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a ty i tak wydziwiasz - matce nie wytłumaczysz
Moja jest nauczycielką Tej kobiecie coś wytłumaczyć, wyprowadzić z błędu to jest koszmar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no nie wytlumacze ale chcialam pokazac ze sie tak da jesc i zyc i ze dobre to jest. A probuje jak pastuch krowie bo od dlugiego czasu ma stwardnienie rozsiane i problemy z rownowaga i czasem z chodzeniem i lekarze przekonuja ze powinna schudnac. No to zarciem dolozyla sobie do tego miazdzyce... wiec bede probowac choc w takim wymiarze

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
btw dostalam od niej dramatycznego sms's jak to 'przetrzepali' je na lotnisku. Dzwonie i okazalo sie ze musiala zdjac buty, kurtke i wyjac komorke z kieszeni... rece mi opadly

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jezu mnie kiedyś jak leciałam ze Szczecina do Londynu piszczała zapinka od stanika - a Ci nasi to tacy skrupulatni że mnie wyszarpali za parawan i musiałam kobiecie striptiz robić - w normalnym kraju to by obmacali z wierzchu, olali i puścili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium