SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160588

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
już po treningu? szybka jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o jaaa ale mam dobre zarcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
eeeee, mi sie tez zupelnie nic nie chce, w pracy siedze po iles tam godzin, pozniej ledwo co wyrabiam sie z obowiazkami a jeszcze ludzie chca sie spotykac i inne takie. A mi sie do kina pojsc. Ale to chyba dopiero w niedziele... najbardziej opyerdalam sie w pracy- to chyba ten pms w srodku @. jak pomysle ze dopiero co urlop skonczylam to wyc mi sie chce-taki urlop ze tylko mnie zajechali. fak

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Anister ja pracuję z domu. To jest dopiero tragedia. Teraz np. leżę wyyebana na kanapie z kawką i kompem i się byczę, a nie powinnam. Ty w pracy przynajmniej w pionie musisz siedzieć, a to już dużo

Dzwoni Klient, a ja mu tłumaczę, że jestem na lotnisku, że nie mam jak rozmawiać i, że oddzownię po weekendzie, żeby mu rachunku nie nabijać. Ciekawe czy załapał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Cześć dziś mnie bolą plecy

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Kendra no niby tak, wiesz, prace z domu to bym musiala bardzo lubic zeby ja wykonywac podziwiam! fakt musze tu byc, ale strasza ze nadmierne siedzenie na necie jest namierzane

Kittie, dobrze ze sobie nic nie zrobilas

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i już nie mam jedzenia ;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Neysha, trzeba bylo zrobic wiecej

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ja właśnie kolacje zjadłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Jak pracowałam na etacie wszyscy wiecznie gadali o tym, że szefostwo monitoruje historie przeglądanych stron, że ma podglądy skypów itd. Na początku jakoś się hamowałam, ale szybko zaczęło mi to walić. Na bank nie czytali, bo nie pracowałabym tam tak długo, gdyby szef przeczytał moje dialogi ze współpracownikami na jego temat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium