SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160618

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Hubert: a czemu nie wolno mi pyerdolić o fałdach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
nie masz fałduf


Utwór zayebisty, co Ty chcesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
na pietach ;p

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
chyba pod oczami nazajutrz po melanżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Mam na udach, tricu a ja mocno zaleję to także pod oczyma i pod brodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
kurfa, zjadłam kawałek ciastka, bo 'wpyadało' jak powiedziała matka, skoro są goście, by chociaż przy herbacie razem posiedzieć, zmuliło mnie tak, że od godzny mam ochotę spać..

mówię, że już nigdy nie zjem nic słodkiego, a spotkałam się z komentarzem 'bo tak sobie wyregulowałaś, to nienormlane żeby nie móc zjeść ciasta, nie gadaj głupot'

krew zalewa, jest jakiś art który by raz na zawsze rozjaśnił rodzicom, że nienormlane jest zjedzenie LODÓW, CIASTA, CIASTECZEK I CUKIERKÓW CZEKOLADOWYCH tak jak oni to dziś poczynili i czują się OK? na temat wrażliwości insulinowej ? :P bo poczułam się wnerwiona :P

przynjamniej pocieszyłam się żeberkiem z zupy i jajecznicą na noc, uff

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja powiedziałem na ostatnim rodzinnym obiedzie u babci żeby się ode mnie odpyerdolili i skupili na hodowaniu własnych brzuchów i problemów z cholesterolem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium