SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160627

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Bunia, ja chodze na badania w pl a jak jest cos nie tak (np choresterol, zelazo itp) to ide tutaj i mowie ze mialam badania w pl ale tutaj mieszkam i jesli wymagane jest jakies leczenie to czy badania moga powtorzyc i je rozpoczac. O prywatnych badaniach myslalas tu czy w pl? A z tymi podatkami to wiesz.... placi sie na tych najbiedniejszych, co to im sie czesto pracowac nie chce-oni moga chodzic do lekarza co tydzien i leki za darmo dostawac...

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
cześcik ledwo co łapami ruszam po wczorajszym treningu... a zakwasy wyjdą zapewne dopiero jutro a jutro nogi i boli mnie to

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
u mnie nie ma możliwości zrobienia badań prywatnie, jesli już to robię w pl ale ostatnio byłam 3 lata temu i się nie wybieram w najbliższym czasie

tutaj mi zrobili morfologię i stwierdzili, że wyniki ok to jestem zdrowa

nie wiedziałam, ze leczy się wyniki a nie pacjenta

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
a co do lekarzy to najlepiej jak by się samemu wiedziało na co jest się chorym i tylko poprosiło o receptę

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
jak pacjent chodzi i sie rusza to co leczyc? przeca jest dobrze..

kurde, ponioslo mnie na ebay'u i wygrywam kiecke za ktora chcialam dac polowe obecnej ceny, hazardzista sie we mnie obudzil

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Racja jak się ruszać może to zdrowy. Dlatego do aukcji podchodzę z dużą rezerwą zwłaszcza jak mi zależy bo bym mogła całą kasę tak wydać

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
kiedys umialam powstrzymac sie i atakowalam w ostatniej minucie, a teraz cos mi sie poyebalo i sobie sama ta kiecke podbilam cenowo, kurna ale ladna jest

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
teraz zapominam kiedy jest koniec albo najzwyczajniej nie chce mi się czekać ale kiedyś Za brzydką pewnie tyle kasy byś nie dała
A jaki krój? długa, krótka?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
rozbujalam sie bo kupilam sobie ostatnio kiecke i wyszlo ze dobrze lezy i mam wciecie w pasie wiec szukalam czegos podobnego-a ze wakacje w planach... kroj? odcieta w pasie, rozowa z wzorem kwiatowym tylko posrodku, v dekolt. a takie dekolty to ja najbardziej lubie 3minuty do konca

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
jak miałam cyca też lubiłam V ale już nie mam
Lubie takie odcięte w pasie albo pod biustem i najlepiej wtedy żeby rozkloszowana była

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium