SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160599

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ale doopa ze nie mozna edytowac wypowiedzi.. w ciagu dwoch 13dni bylam na silce 2 razy, koniec z goscmi/praca/zyciem towarzyskim bo jak mi silke zamykaja o 20tej kiedy padam na ryj to sie nie uloze czasowo. curva. i teraz ledwo chodze bo mi sie @ zaczal. A z dobrych spostrzezen, zaczelam wchodzic w kolejne ciuchy-takie co nosilam wazac 7kg mniej...

UN, dlatego ostatnio jak cos chce to sprawdzam ebay i amazon, bo mi sie ten drugi jakos bardziej profsjonalny wydaje

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Anister, tez wole z amazona kupowac Chociaz jak jest Marketplace to w gruncie rzeczy to samo No i czesto na Amazonie jest taniej niz na Ebayu, zupelnie nie wiem dlaczego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no zalezy co sie kupuje, zazwyczaj patrze na obydwa. A co to marketplace?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Siemano chłopcy!

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
jak nie kupujesz u Amazona, tylko u kogos, kto sprzedaje na Amazonie. To zwlaszcza uzywane ksiazki albo produkty typu sprzet AGH czy np odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Anister: zdjęcia kręgosłupa zrobić, odruchu sprawdzić
Jezu na pewno umieram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No dać się zmacać doktorowi no - zmacać i rozebrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
aaa, no to tak tez kupuje czesc Ruda.

Kittie, bedziesz zyc, niedawno tez sie widzialas 6 feet under

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja już widzę oczami wyobraźni guza nowotworowego w obrazie rdzenia


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium