SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160643

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
za kazdym razem jak przekraczam kontrole na lotnisku to mysle ze jakims sposobem mam podrobiony paszport- taki im wyraz z gab patrzy

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
shrimp: element ideologicznie labilny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
to jak w tym "wierszyku" z czasów przeszłych "zajrzeli do toreb, zajrzeli do waliz, nie zajrzeli do dupy - a tam mam socjalizm" Chociaż teraz to inne rzeczy się ma w tym ostatnim kontenerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Muszę masę zrobić przed powrotem, żeby mnie na granicy nie skasowali za kilogramy które zniknęły z obywatela - a ja mam wyższe, drogo wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Kobiety czemu ziemniaki dla większości redukujących są niet?
(czytam o batatach i o ziemniakach i nie mogę skumać czemu bataty się poleca, a zwykły ziemniak już nie tak ochoczo?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Dla mnie jednak polski kabaret to jest smutnawy.
Dobrzy byli Laskowik i Smoleń jak mnie jeszcze nie było wtedy kiedy byłam zbyt młoda by zrozumieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
ale IG podobne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium