SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160586

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
hera ale my tu innych przysiadów nie robimy

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jeeeest

Dzisiaj randka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no i git

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Koniku, ta pani to nawet schudla a pozniej sie spasla znowu, ona z uk jest. tragedia

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
ojej, to smutne :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Też kiedyś podobna masę miałem jak ta pani ....
Dziś dzień pod tytułem



Ładowanko węgli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Georgia, of Aberdare, South Wales, was declared Britain's fattest teen when it was revealed in August 2008 that she weighed 33st at just 15.

Doctors said she would die if she didn't lose the pounds and she was sent to an American fat camp were she shed half her body weight.

But after returning to the UK the 5ft 6ins teen ballooned after returning to her bad habits and putting 16 stone back on.

Georgia continued with her diet of cake, chocs, crisps and endless loaves of bread - washed down with bottles of Coke.

She also glugs down masses of booze and smokes her way through pack after pack of cigarettes.

The dangerous diet has seen her become heavier than ever and locals say she is over 63 stone.
stona to jakos 6kg = pi razy oko 370kg..

http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/georgia-davis-britains-fattest-teen-860537

tydzien bez zarcia jak zwykle i zgubila ok 15-20kg

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
370 kg... to jak maly koń! Szkoda mi jej :/ Na opakowaniach słodyczy tak jak na papieosach powinna byc adnotacja że nadmiar powoduje otyłość chorobliwą. Sama wpadlam w tę pulapkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Nie którzy tyją bo chcą ja też nie widziałem w tym problemu lecz do czasu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium