SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160597

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
bo matki sa bardziej krytyczne w stosunku co córek mojej przeszło dopiero jak się wyprowadziłam i urodziłam dziecko dopiero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Siema a propo tematu tyłka, to się zastanawiam...

Rozumiem, że ćwiczeniami można sprawić że tyłek będzie bardziej odstający/wypukły/podniesiony... a czy można zrobić żeby był szerszy?

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Wlasnie mnie sie wydaje, ze jak bym mila dziecko to moze by jej przeszlo Ale az tak sie nie bede poswiecac

Neysha, ja juz mam tyle lat, ze moglaby wyluzowac bo i tak nie bede zyla tak jak ona by sobie tego zyczyla Rozumiem, ze jak bylam w liceum to jeszcze mogla miec zludzenia ze bede zyc tak jak jej sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dotka, chyba nie... Bo jak? musialoby ci sie tluszczu odlozyc po bokach zebys byla szersza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
ja w zeszłym roku się podłamałam bo generalnie marudziła jak brałam ślub wiecznie narzekała na mojego męża a jak sie z nim rozstawałam to tez mi dupę truła a teraz zadowolona z tego jest weź tu i bądź mądry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Bunia, tak myślałam

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ale jak bedzie odstajacy to bedzie w obwodzie wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Uderzyłam właśnie swojego chłopa, nawet nie drgnął i rozbolał mnie nadgarstek więc powiedziałam "ty ch**u, złamałeś mi rękę" Zabił mnie śmiechem prawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ale ja bym chciała żeby był szerszy

Ja miałam super mame, zawsze zawsze miała racje

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Co nie można jak można - kości biodrowe Ci się nie rozejdą ale tak można mięso robić że dupa będzie szersza.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium