SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160632

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ona jest brzydka i ma fałdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jak zwykle milion osób na poczcie i kvrwa dwa okienka otwarte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No - skoro Hubert mówi, że jestem brzydka i pofałdowana to tak najwyraźniej jest - starszy jest a ja starszych słucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Mnie wyjące dzieciory też wkurzają, no ok wyjące przez 30min albo nawet godzinę ale nie codziennie! Boszzz niech już nie jedzą tych warzyw jak tak bardzo nie chcą ;)
W ogóle dzieci to najbardziej przereklamowane dobro na świecie.
Jak ja się cieszę, że moje dzieciory już bardziej ludzi przypominają
Ale co mnie to kosztowało to jadowicie światu oznajmiam przy każdej okazji.
Szczęśliwe, usmiechnięte matki, które kochają wszyyyystkie dzieci bo one takie slodkie i dobre to dla mnie element najbardziej podejrzany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
I pragnę oświadczyć, że to zbyt estetyczna twarz kobiety z rurą mą stabilnością zatrzęsła
Wstydu nie masz taką ładną sobie jesteś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Fela: już Sebie mówiłam: jestem córeczką tatusia to się starał jak strugał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja mam taką znajomą co to całe życie dzieci nienawidziła, nie chciała z nimi czasu spędzać - ale mimo to miała głęboko ugruntowane przekonanie, że swoje musi i chce mieć. I ma - i jest wiecznie wcurwiona
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium