SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160575

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Seahorse możesz trochę twarogu ? Do omletów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Ja robie grube omleciory, bo masa ciacha musi być moje omlety maja zazwyczaj 600-700kcal, mega zapychające śniadanie - nie da się tak codziennie. Zraz chyba zajrze do jakiejśc ksiażki kucharskiej i poczytam jak poprawnie robić omlet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Moge, na trochę nabiału dostalam przyzwolenie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506


Takie coś od czasu do czasu robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Wojo - zimny talerz Podgrzej talerz, a nie siada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
eee, to jak nie mam jesc juz 'zwyklych' ktore mi sie odlozyly to wole alternatywy, ja nigdy przesadnie nie bylam konserwatywna

ostatnio dalam mojego bazowego omleta komus do sprobowania, reakcja byla natychmiastowa :'znudziloby mi sie' wiec nalozylam lososia wedzonego, szynki i innych . No ja robie z 3jajek i wychodzi jak na obrazku u Wojo-choc nie, grubszy jest

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Ja daje dwa jajca, 50gr ryzu, banana i na patelnię. fajny aromacik bananowy jest. Idzie się zapchać jak cholera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Seahorse, zobacz jak robi Jamie:


Ja robie inaczej, ale jego jest OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Dzięki Bunia :D Kocham to forum, wszystkiego tu się można nauczyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
musze sobie to zobaczyc-a w pracy nie dziala, tutejszych omletow nie znosze (moje musza byc puszyste) i teraz si zastanawiam co tez Jamie zrobil...

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium