SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe cycki, duże bary-oto co robią z nami CIĘŻARY%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160601

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Lucy, ja sie poddalam... Lubie pomagac swiezynkom, bo sama bylam zakrecona, ale sa jakeis granice... Poza tym to w koncu nie poradnia a forum, gdzie kazdy sie musi ogarnac po tygodniu czy dwoch...

Zjadlam grochowke.... Po dwoch dniach gotowania groch byl dalej twardy jak cholera, ale za to plywanace kawalki boczku i kawkowki wynagrodzily te niedogodnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
moze tylko popij kawowka ,

ja nie wiem czy to normalne ale na widok Kendry zdjec mnie dreszcz przeszedl a moze to ten wiatrak co mam obok, super przemiana (moze kiedys i dla mnie taki widok w lustrze sie pojawi)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ja kce biegać, ale mnie co chwile toilet wzywa, masakra, chyba pora jakies zaklecia mowic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
kawowki juz 3 zaliczylam, atyle sobie wyznaczylam na swoj dzienny limit Zostala mi tylko zielona herbata ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
cicho, koniec cukrowni, bo zaczynam dochodzić do wniosku, że jestem boska i odechciewa mi się ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
To ja ci powiem, ze niestety teraz juz bedziesz musiala zapyerdalac zeby taki stan 'boskosci' utrzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Kendra nie ma lekko, na siłownie marsz bo Ci tyłek oklapnie!!! nic nie trwa wiecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Stan boskości to może w 2015
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
eee, ze dwa dni wolnego mozesz sobie zrobic i w blogosci polezakowac

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z brzuchem:P

Następny temat

Nogi i nieproporcjonalna sylwetka u kobiety, pomozcie!

WHEY premium