SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIKOŁAJ LUDWIN - DZIENNIK TRENINGOWY nabór 1

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870483
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
gratulacje

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Gratki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Brawo:)

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Dziękuje wszystkim za miłe komentarze i doping

Damian_619 - hej, raczej skupię się w tym okresie na budowaniu masy. 2016 rok to mój ostatni rok juniorski i to będzie główny cel, zarówno wiosna jak i jesień. Mam nadzieję, że cel będzie konsekwentnie realizowany jak dotychczas

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Puchar Pucka 2015 - Żelistrzewo

Bardzo fajna impreza. Na początku nie było to takie oczywiste - gdy zajechaliśmy na miejsce okazało się, że Żelistrzewo to bardzo małe miasteczko... przesadziłem, to typowa polska wieś heheh. Miejsce zawodów czyli dom kultury w Żelistrzewie bardzo miło zaskoczył. Czysto i schludnie, fajna scena. Backstage był przyjemny z tego względu, że było tam chłodno i można było znaleźć tam miejsce dla siebie Co prawda w trakcie weryfikacja i trwania zawodów osoby startujące musiały zabarykadować się gdzieś między publicznością, ale w sumie dla mnie to też problemu nie stanowiło bo byłem dość wcześnie, więc szybko zwinąłem jakieś krzesło, by na nim położyć nogi oraz rozłożyłem karimatę i miałem swoje "stanowisko"

Jeśli chodzi o przebieg samych zawodów również szybko i sprawnie, nie miałem żadnego problemu z informacją na temat tego kiedy startuję itd. a przyznam, że miałem nie lada wyzwanie, bo startowałem jednocześnie w dwóch kategoriach - kulturystyka klasyczna open i kulturystyka juniorów wszechwag był ogień na maxa, schodziłem ze sceny, chwilka przerwy, łyk wody, trochę węgli i Artur już woła mnie do kolejki w drugiej kategorii, pompa i jazda dalej - czułem, że żyję, polecam wszystkich wariatom chłopak który wygrał te kategorie też startował analogicznie do mnie (czyli klasyk + juniorzy open) i zgarnął oba pierwsze miejsca - czyli da się

Jeśli chodzi o wyniki.. Shitman już mnie uprzedził za co dziękuję ale napiszę oficjalnie hehe:

3 miejsce kulturystyka klasyczna open - na 8 zawodników w kat. oraz 5 miejsce w kulturystyce juniorów open - na 9 zawodników w kat. Jestem zadowolony, 2 finały i 1 krążek. Dostałem informację od Artura, że 2 miejsce w klasyku spokojnie było w zasięgu, wszystkie porównania wygrałem, ale w układzie dowolnym przegrałem 1 punktem z Jakubem Szczerbą... To znany i utytułowany zawodnik, myślę, że nie mam czego się wstydzić. Myślę, że smarowanie też wpłynęło na werdykt na co zwrócił mi uwagę trener... to mój mankament i to dość znaczący - na pewno wnioski i nauka na przyszłość, że moja skóra jest w kiepskim stanie. Na zawodach muszę być gładziutki jak dziecko, a ja niestety wyglądam jak troll i w dodatku jestem brzydki, na szczęście to nie męska sylwetka i udało mi się te 3 miejsce wyrwać heheh

Trzeba wziąć pod uwagę, że to moje pierwsze kroki. Ważne, by wyciągać wnioski i poprawiać wszystkie mankamenty w miarę możliwości. Jeśli chodzi o formę w porównaniu do debiutów również uważam i nie tylko ja - że była znacznie lepsza. Byłem nieco bardziej suchy (waga 500g niższa na weryfikacji niż na debiutach), natomiast nieco bardziej nabity i pękaty. Zastosowałem inny sposób ładowania i przy moim organizmie to zagrało dość dobrze. Problem w tym, że muszę dość dużo przejeść żeby solidnie się naładować i być mega pękaty - ale tu pojawia się ryzyko "zapchania" jelit, wydętego brzucha i nieprzyjemności gastrycznych bo pamiętajmy, że trzeba też być odwodniony i wysuszony. Trzeba tu mieć dużo własnego instynktu i obserwować co się dzieję na bierząco. Ja nawet w nocy w trakcie ładowania staję przed lustrem/waga i cały czas obserwuję wygląd.. taki narcyz ze mnie hahah żarty na bok... zmiany w trakcie ładowania są z godziny na godzinę stąd ważne by mieć zdrowy rozsądek i ten instynkt o którym już wspomniałem, bo każdy jest inny i ładowanie/odwodnienie to sprawa bardzo indywidualna. Nawet na zawodach można się porozglądać to każdy je co innego hehe jeden poje lody i pizze, drugi wafle z nutellą, trzeci ładuje batony a czwarty suchy ryż bez soli i przypraw.

Trochę się rozpisałem... teraz to, co najciekawsze, czyli jakiś pierwszy rzut fotek który znalazłem w internecie, potem coś jeszcze na pewno wrzucę, więc bądźcie czujni

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEBASTIAN KOWALSKI - DEBIUTY 2015

Następny temat

Paulina Pierzyńska - przygotowanie do Debiutów 2015

WHEY premium