SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIKOŁAJ LUDWIN - DZIENNIK TRENINGOWY nabór 1

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedzonko rewelacja, jeszcze bardziej glodny sie zrobilem %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę że wszystko idzie zgodnie z planem :) U mnie dziś były barki i cardio. Zaczynam roztrenowanie po okresie przejściowym ale ten etap na którym aktualnie jesteś rozpocznę na początku września i może pokuszę się na prowadzenie dziennika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Shitman - no grzaneczki są rewelacyjne, dla mnie to szczyt moich możliwości kulinarnych

Sylwia K. - witam serdecznie ! myślę, że tak, dieta mi służy, treningi lecą już na pełnych obrotach, waga idzie do góry - jestem zadowolony, zobaczymy czy Artur będzie gdy mnie zobaczy hehe. Dziennik świetny pomysł, ja sam próbowałem prowadzić taki prywatny, ale nigdy mi to nie wychodziło... tutaj wiem, że ktoś "patrzy", więc staram się regularnie uzupełniać później mam wgląd do ciężarów, diety, na pewno jest to pomocne

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
No właśnie dziennik ma swoje plusy .Ja tez to praktykuje ale w formie spotkań osobistych w gronie kolegów pakerów.Już mam takie doświadczenie i lata że wiem wszystko na pamięć co i jak wiec nie zapisuję wszystkiego.Tu mamy na was oko ale spotkać sie jest ponad wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Dorian spisywał swoje 10 lat życia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
No tak .ale nawet jakby nie spisywał to byłby mistrzem choć niektórzy kwestionują jego sylwetkę.Papier jest cierpliwy i pamiętliwy dlatego warto notować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam serdecznie !

Dzień treningowy - 06.07.2014

Nogi

1. Przysiady ze sztangą na karku
100kg x 12
120kg x 10
140kg x 8
150kg x 6
120kg x max

2. Wykroki chodzone
10kg na rękę x 15p
15kg na rękę x 12p
15kg na rękę x 12p
20kg na rękę x 10p

3. Wyprosty nóg 4-5s x 12-20p, na końcu dropsety, które łącznie miały około 50p

4. Uginanie nóg leżąc 4s x 10-12p

5. Martwy ciąg na prostych nogach 4s x 8-12p do 90kg

6. Wspięcia na palce stojąc 4s x 20p

komentarz do treningu

Tego dnia wleciał nieplanowy trening z racji tego, że Franii odwiedziła Wrocław, trzeba było wspólnie potrenować i sponiewierać jakąś partie, padło na nogi bardzo mocny trening, który zajął nam nieco ponad godzinę czasu. Patrycja podeślę filmik z wykroków jak wróci do domu i będzie miała dostęp do komputera tymczasem poniżej możecie zobaczyć wspólne foto z treningu.

dieta

1 posiłek: 6 jaj + 100g owsa + 30g rodzynków suszonych (skończył się ananas )
2 posiłek: 200g fileta z kurczaka + 100g ryżu parboiled + 10g oleju lnianego
3 posiłek: 200g fileta z kurczaka + 100g ryżu parboiled + 10g oleju lnianego
4 posiłek: 200g fileta z kurczaka + 100g ryżu parboiled + 10g oleju lnianego
5 posiłek: 30g whey + 100g ryżu jaśminowego
TRENING (po treningu jabłczan, bcaa, glutamina, 15 minut później 30g whey + 75g waxy maize)
6 posiłek: 200g fileta z kurczaka + 100g ryżu parboiled + 10g oleju lnianego
7 posiłek: 50g whey + 30g orzechów włoskich

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo fajna relacja, dobrze się czyta. Jak zaczynałem treningi na siłowni, mocno trzymałem dietę dzięki czemu udało się zmienić wagę z 71 na 90; natomiast dziś już zapomniałem ile wtedy musiałem żreć. Czy ktoś mi może powiedzieć jak jeść tyle kuraka? Nie wiem czy straciłem zapał czy chęć do "kucharzenia" ale ewidentnie kurak mnie męczy. Mikołaj? Jak Ci wchodzi sucha kura i ryż? Kombinujesz z przepisami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Jak już pisałem u Franii jestem bardzo zadowolony z postępów.Ty natomiast jesteś na innym etapie i nie czas na ocenę choć bardzo cieszy mnie jakość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
gm023850
Bardzo fajna relacja, dobrze się czyta. Jak zaczynałem treningi na siłowni, mocno trzymałem dietę dzięki czemu udało się zmienić wagę z 71 na 90; natomiast dziś już zapomniałem ile wtedy musiałem żreć. Czy ktoś mi może powiedzieć jak jeść tyle kuraka? Nie wiem czy straciłem zapał czy chęć do "kucharzenia" ale ewidentnie kurak mnie męczy. Mikołaj? Jak Ci wchodzi sucha kura i ryż? Kombinujesz z przepisami?

Witaj.Przy diecie masowej kurak to tylko jedna z opcji pozyskania białka.Są jeszcze ryby i jajka.Kuraka(piersi z niego) można tez mielić i robić na różne sposoby ,wiec opcji jest wiele.tylko trochę zapału w kuchni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEBASTIAN KOWALSKI - DEBIUTY 2015

Następny temat

Paulina Pierzyńska - przygotowanie do Debiutów 2015

WHEY premium