SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkursy ,dyskusja,,zwiększanie frekwencji,czyli Wasze propozycje,opinie,uwagi

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 131287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345990
kabo9
zrozumiałem z tego filmiku tyle że będą ćwiczenia, głosowanie, bany i certyfikaty SFD
to i tak chyba sporo


Kabo zapomniałeś o ubawie i zabawie dla Jawora
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
pamiętajcie też że to nie był filmik dla podgrzania atmosfery, zatem proszę o spokój
przyjdą konkrety to się wszystko okaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti







Masti wiem skąd Ci się wziął ten pomysł, ale gdybyś obserwował mój wątek to wiedziałbyś że ćwiczenia które skrytykowałem ( barki hantlami i triceps na wyciągu ) filmiki z moim wykonaniem były, ale że nie było odzewu to je usunąłem.
Nie wrzuciłem ich do Twojego wątku bo nie chciałem spamować i nie wyraziłeś takiego życzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Drazekm -to mogłeś śmiało u mnie wrzucić-to żaden spam,było na temat.


Wiesz ,że mam duże problemy internetem,bo nie dość ,że ograniczona ilość i dość kosztowna,to do tego chodzi,jak mu się chce a dokładniej jak samoloty nie latają :)
Akurat po południu,rano i wieczorem latają :)

Czasem się jakąś luka trafi i wtedy jako tako to idzie.

A filmy to oglądam ,jak jestem pod wifi-tak raz w tyg sie to uda,chyba,że na siłowni dobre chodzi-bo jest ale też się jąka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Pięćdziesiąt euro kosztuje 25GB na miesiąc w Lebarze.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Drazekm -to mogłeś śmiało u mnie wrzucić-to żaden spam,było na temat.


Wiesz ,że mam duże problemy internetem,bo nie dość ,że ograniczona ilość i dość kosztowna,to do tego chodzi,jak mu się chce a dokładniej jak samoloty nie latają :)
Akurat po południu,rano i wieczorem latają :)

Czasem się jakąś luka trafi i wtedy jako tako to idzie.

A filmy to oglądam ,jak jestem pod wifi-tak raz w tyg sie to uda,chyba,że na siłowni dobre chodzi-bo jest ale też się jąka :)




Teraz już po temacie, chciałem tylko zaznaczyć że nie należę do tych co tylko krytykują bez pokrycia czynami.
Czy wezmę udział w tym nowym konkursie nie wiem, zależy od ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
A swoją drogą-marudzicie ,jak zawsze a nawet nie wiecie o co chodzi-i tak trzymać !
W końcu to nasza główna cecha narodowa :)

Poza tym-tu można pisać o w/w filmie i nie ma za to bana-chodzi o temat konkursowy-tam można wchodzić czytać ale ,żeby się wypowiedzieć o danym ćw -też trzeba je wrzucić w swoim wykonaniu.


Viki-to wygląda na jakąś obsesję bycia lepszym od mężczyzn(a to wiemy z doświadczenia-jest najzwyczajniej niemożliwe :) )

I nie zwiększaj wagi-teraz jest naprawdę ok :)


Ale przewidziałem twoje obiekcje-będzie podział z limitami -dla pań i dla panów .

Już się zaczyna podobać ? :)

Kabo-oprócz wymienionych atrakcji przez ciebie-będa także przyznawane nagrody dla uczestników.
I wcale nie będa do końca uzależnione od osiągniętego wyniku(też pewnego rodzaju nowość :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
masti

Kabo-oprócz wymienionych atrakcji przez ciebie-będa także przyznawane nagrody dla uczestników.
I wcale nie będa do końca uzależnione od osiągniętego wyniku(też pewnego rodzaju nowość :) )


miejmy nadzieję tylko że będą jakieś określone zasady ich przyznawania żeby nie było dyskusji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
oglądałem ze STACHEM w oczach , kuźwa jak można cały czas na czołówkę jechać i jeszcze sobie nagrywać ?????
Masti nie ta strona się jeździ !!! spytaj Faansa na pewno potwierdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Kebul a ten Stach też pakuje?
To zaproś go także do konkursu :)


Jeszcze trochę info -powoli zbliżamy się do showdown :)




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie III etap ,Konkurs Włączamy Napęd 4x 4I

Następny temat

Przerost lewej komory od ćwiczeń siłowych. Ponad 18 lat stażu

WHEY premium