SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkursy ,dyskusja,,zwiększanie frekwencji,czyli Wasze propozycje,opinie,uwagi

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 131279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
LiptonS - nic nie stoi na przeszkodzie żebyś pozamiatał w kolejnych etapach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
ojan
Małe sprostowanie
Wyniki modułu pierwszego jeszcze nie zostały ogłoszone. Zdjęcie było jednym z elementów składowych modułu pierwszego.


Co nie zmienia faktu, że już znamy zwycięzce owego konkursu.

kabo9
LiptonS - nic nie stoi na przeszkodzie żebyś pozamiatał w kolejnych etapach .


Nie, musiałaby zgłosić się osoba z jeszcze lepszą kratą na brzuchu.


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-05-02 17:50:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
LiptonS
ojan
Małe sprostowanie
Wyniki modułu pierwszego jeszcze nie zostały ogłoszone. Zdjęcie było jednym z elementów składowych modułu pierwszego.


Co nie zmienia faktu, że już znamy zwycięzce owego konkursu.


nie byłbym taki pewien, może być bardzo równo lub nawet wygra Viki bo ma handicap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Albo ja coś źle zrozumiałam, albo punkty są przyznawane nie tylko za zdjęcie kraty, również za ćwiczenia a ostateczny wynik to suma tych punktów. Czyli ktoś może mieć super kratę i dostanie max punktów a inny kraty nie będzie miał, ale nadrobi punkty w ćwiczeniach (podnosząc największy ciężar, czy robiąc najwięcej powtórzeń).

Poza tym posiadane kraty na tym etapie nie gwarantuje zwycięstwa w konkursie, bo czasem ten ostatni etap redukcji idzie najgorzej (przynajmniej u mnie). I wtedy nie widać różnicy na zdjęciach i progresu nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
kabo9
LiptonS
ojan
Małe sprostowanie
Wyniki modułu pierwszego jeszcze nie zostały ogłoszone. Zdjęcie było jednym z elementów składowych modułu pierwszego.
Co nie zmienia faktu, że już znamy zwycięzce owego konkursu.
nie byłbym taki pewien, może być bardzo równo lub nawet wygra Viki bo ma handicap
To prawda. Liczą się procenty z całości i algorytmy mastiego . Może być niespodzianka dla drazekm .

Trochę pospamowaliśmy w temacie nie do tego przeznaczonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki
Albo ja coś źle zrozumiałam, albo punkty są przyznawane nie tylko za zdjęcie kraty, również za ćwiczenia a ostateczny wynik to suma tych punktów. Czyli ktoś może mieć super kratę i dostanie max punktów a inny kraty nie będzie miał, ale nadrobi punkty w ćwiczeniach (podnosząc największy ciężar, czy robiąc najwięcej powtórzeń).

Poza tym posiadane kraty na tym etapie nie gwarantuje zwycięstwa w konkursie, bo czasem ten ostatni etap redukcji idzie najgorzej (przynajmniej u mnie). I wtedy nie widać różnicy na zdjęciach i progresu nie ma.


Viki - dobrze zrozumiałaś. Wg mnie LiptonS bardzo przecenia punkty za zdjęcie lub nie doczytał regulaminu . W wilksie wygrywasz, w brzuszkach nie sprawdzałem, w FFMI jesteście bardzo blisko, w zdjęciu też obok siebie. A to wszystko jeszcze będzie przeliczane na punkty procentowe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ale ja wcale na wygrana nie licze w 2013r w finale mimo najlepszej kraty bylem dopiero piaty,nie wystartowalem po to zeby wygrac Masti domysla sie dlaczego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Brak kraty, brak wykonanych połowy ćwiczeń i taka osoba może wygrać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
LiptonS
Brak kraty, brak wykonanych połowy ćwiczeń i taka osoba może wygrać ?
Oczywiście, że może! Wystarczy, że w pozostałych ćwiczeniach będzie dużo lepsza od pozostałych konkurentów. Regulamin jest jasny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
ojan
LiptonS
Brak kraty, brak wykonanych połowy ćwiczeń i taka osoba może wygrać ?
Oczywiście, że może! Wystarczy, że w pozostałych ćwiczeniach będzie dużo lepsza od pozostałych konkurentów. Regulamin jest jasny.

Do tego urok osobisty i wygrana murowana
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie III etap ,Konkurs Włączamy Napęd 4x 4I

Następny temat

Przerost lewej komory od ćwiczeń siłowych. Ponad 18 lat stażu

WHEY premium