SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkursy ,dyskusja,,zwiększanie frekwencji,czyli Wasze propozycje,opinie,uwagi

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 131176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Na rozgrzewkę -tak wyglądał konkurs pompek na komendy na ostatnim spotkaniu Sfd we Wrocławiu w siłowni Futurebody .

Dawid tak się osłabił,że już nie dał rady pójść z nami na Ślężę :)


Przy okazji przetestował maskę hardcorowy Maceek :)

Warto pomyśleć o tym akcesorium,by bardziej zwiększyć wytrzymałość.

To stwarza warunki treningu wysokogórskiego .








Zmieniony przez - masti w dniu 2018-06-13 09:02:10

Zmieniony przez - masti w dniu 2018-06-13 11:45:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
50 cm nie jest wysokością testowaną .Chciałem dać 59 cm tyle ile mam lat ale argument panów obecnych na siłowni że 50 cm łatwiej zmierzyć ostatecznie mnie przekonał Zostaje 50cm i nic nie zmieniamy brać się do roboty i nie narzekać.

Czy można poprawiać dłonie ?
Dobre pytanie w regulaminie w nowym temacie naniosę poprawki.
Jeżeli będzie to przesunięcie bez oderwania ( kontakt dłoni z podłożem) to tak jeżeli nastąpi uniesienie dłoni nad powierzchnię podparcia a tym samym rozlużnienie ręki to koniec próby.
To samo dotyczy stóp
Pompa !!!



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2018-06-13 10:05:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
A ja chce ponarzekac w tym mialbym 1 miejsce :)
Teoretycznie robiąc sposobem dla pan mozna by zrobic 90 x 2s na jedno powtorzenie z akcentem przynajmniej tak mi sie wydaje ze to dosyc latwe ale juz zrobienie 90-ciu pompek zwyklych w tym czasie nielada wyczyn a pelnych z zejsciem do klaty i z akcentem ?


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-06-13 11:36:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Drążekm to ma być konkurencja dla pań,by je zachęcić w ogóle do spróbowania takiej rywalizacji.

Dla dziewczyn pompki są ogólnie trudnym ćwiczeniem-lepiej idą im przysiady -bo nogi mają zawsze silniejsze niż górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Łatwe dla Ciebie ale czy dla innych szczególnie kobiet to nie wiem .90 x ? "akcent " jednak swoje robi ,zabiera nie tylko czas ale i siłe.
Nie ma co przeliczać idą wakacje trochę spontanu się przyda będzie i rywalizacja płci i zabawa .A taki trening z raz w tyg. ( bo nie polecam częściej takiej próby na maxa robić) każdemu się przyda
Pompa !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Sporo Pań ma problem ze zrobieniem męskiej pompki a co dopiero głębokiej i z akcentem Mam nadzieję, że taka łatwiejsza wersja zachęci więcej kobiet do konkursu
Ja pewnie spróbuje obu wersji, żeby zobaczyć jaka jest różnica.

Drazekm jeśli się obawiasz konkurencji z mojej strony to mogę wystartować na zasadach dla Panów


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-06-13 12:23:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki
Sporo Pań ma problem ze zrobieniem męskiej pompki a co dopiero głębokiej i z akcentem Mam nadzieję, że taka łatwiejsza wersja zachęci więcej kobiet do konkursu
Ja pewnie spróbuje obu wersji, żeby zobaczyć jaka jest różnica.

Drazekm jeśli się obawiasz konkurencji z mojej strony to mogę wystartować na zasadach dla Panów



Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-06-13 12:23:57

Viki chodzi mi tylko o to skąd to 50 cm i czy to daje faktyczne wyrównanie szans czy daje fory paniom ?,cóż zobaczymy nie chodzi mi o mnie tylko innych kolegów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
wycwiel
50 cm nie jest wysokością testowaną .Chciałem dać 59 cm tyle ile mam lat ale argument panów obecnych na siłowni że 50 cm łatwiej zmierzyć ostatecznie mnie przekonał Zostaje 50cm i nic nie zmieniamy brać się do roboty i nie narzekać.



Ja w kwestii technicznej.
Muszę podważyć argument, że 59 cm mierzy się trudnij niż 50cm. Skala trudności jest identyczna.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Oczywiście że skala trudności jest identyczna chłopaki po prostu się przestraszyli że kobiety będą miały za łatwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Oczywiście że skala trudności jest identyczna chłopaki po prostu się przestraszyli że kobiety będą miały za łatwo

Tego nie wiesz czy identyczna pisales ze nie testowales, wez kolezanke i sprobujcie rownoczesnie i wtedy bedziesz dopiero wiedzial.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie III etap ,Konkurs Włączamy Napęd 4x 4I

Następny temat

Przerost lewej komory od ćwiczeń siłowych. Ponad 18 lat stażu

WHEY premium