SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkursy ,dyskusja,,zwiększanie frekwencji,czyli Wasze propozycje,opinie,uwagi

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 95583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3235 Napisanych postów 10158 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 510281
Fans zawsze możesz spróbowac poza konkursem i wrzucić do swojego dziennika

Wrzuciłam do mojego starego dziennika wczorajsze próby z komentarzem. Zachęcam do kombinowania z ustawieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 2097 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 68429
Viki
Fans zawsze możesz spróbowac poza konkursem i wrzucić do swojego dziennika

Ale zdajesz sobie sprawę, że to nie byłby film z serii "uczta dla oka" tylko "tego się nie da odzobaczyć"?

Jak wiadomo, Fanss stawia na naturę, więc nie burzmy porządku -
siostry trenują,
Fanssa oczy ucztują
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1799 Napisanych postów 7384 Wiek 60 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73632
No i co z tym ćwiczeniem dla desantu?
Bo chyba nie wierzysz w to co przedstawia zdjecie które wstawiłeś. Z tego co pamietam zarówno desant jak i zwiad i rozpoznanie budową ciała bardziej przypominało drazekm a nie tych modeli na zdjęciu .Ci goście nie przeżyli by nawet 5min.i to nie na polu walki tylko na torze przeszkód .To zdjęcie to chyba chłopaków z WSW

Dobra masti już Cię nie męczę ciemne czasy lat 70/80 ubiegłego stulecia minęły moja sprawnośc też .Teraz inne czasy inny sprzęt inne wymogi i tak pewnie ćwiczenie było by dla mnie za trudne.
Ale zapraszam do Pompki vs. Przysiady

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2019-07-21 09:55:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3235 Napisanych postów 10158 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 510281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1799 Napisanych postów 7384 Wiek 60 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73632
O no patrz ma starość już wpływa na spostrzegawczość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3016 Napisanych postów 8893 Wiek 49 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 537323
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Uczą dla tego poszedłem na wcześniejszą emeryturę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie III etap ,Konkurs Włączamy Napęd 4x 4I

Masa