SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkursy ,dyskusja,,zwiększanie frekwencji,czyli Wasze propozycje,opinie,uwagi

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 131436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli na jego prośbę ktoś to usunął to jest niepoważny, tak samo jak z przeniesieniem fifarafy.
Dziennik owszem, zakładający powinien mieć prawo przenieść, choćby z powodu zmiany treningu itp.
No ale usunąć - absolutnie nie, tam są wypowiedzi wszystkich forumowiczów, moje też. To jest temat publiczny mający rolę edukacyjną, po to chyba to forum. Ja protestuję to nie wyłączna własność Czołga. W ten sposób to nie ma sensu by istniało dalej forum.
ps. a prywatne wiadomości dokończą dzieła. podziemie działa prężniej niż to co widzimy. Wnioskuję o zablokowanie priv, zgodzi się ktoś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
Paawo moze to dla Ciebie jest sprawa publiczna taki dziennik - ale tam były tylko Twoje wypowiedzi i aż filmiki i zdjęcia Czołga. O co chodzi w PS to zupełnie nie rozumiem - i chyba się bardzo rozminęliśmy, jesli jednak coś mi świta.

Jeśli chodzi o Czołga to nic nie wiem i nic nie rozumiem - Czołgu wracaj, obojętnie gdzie!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
No ja też z tego ps nic nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
paawo
Jeżeli na jego prośbę ktoś to usunął to jest niepoważny, tak samo jak z przeniesieniem fifarafy.
Dziennik owszem, zakładający powinien mieć prawo przenieść, choćby z powodu zmiany treningu itp.
No ale usunąć - absolutnie nie, tam są wypowiedzi wszystkich forumowiczów, moje też. To jest temat publiczny mający rolę edukacyjną, po to chyba to forum. Ja protestuję to nie wyłączna własność Czołga. W ten sposób to nie ma sensu by istniało dalej forum.
ps. a prywatne wiadomości dokończą dzieła. podziemie działa prężniej niż to co widzimy. Wnioskuję o zablokowanie priv, zgodzi się ktoś.
Jeśli się tak stało to widać jest to dopuszczalne lub błąd programistów (chodzi o usunięcie tytułu tematu). Czy zostały usunięte również posty w tym temacie tego nie wiem - w każdym razie trudno je znaleźć zwykłemu forumowiczowi (takiemu jak ja .

priv - to tak jak prywatne listy. Korespondencja między ludźmi tajna dla postronnych osób . Może służyć różnym celom - jednak sfd chyba ufa w dobrą wolę forumowiczów .
ps. Posty pozostały - kto chce to je znajdzie. Wszystko co zostało napisane na sfd pozostaje na nim (czasem niewidoczne dla wszystkich ).


Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-11-05 21:36:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja składam oficjalną prośbę o usunięcie wszystkich moich postów w temacie " Kulturystyka - ciągła walka o wygląd"
Piszę jak najbardziej poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
paawo
To ja składam oficjalną prośbę o usunięcie wszystkich moich postów w temacie " Kulturystyka - ciągła walka o wygląd"
Piszę jak najbardziej poważnie.
Twój post uświadomił mi, że popełniłem błąd spełniając prośbę ruskiego czołga! Regulamin sfd podaje przyczyny usuwania ostu użytkownika i ja mogłem to zrobić na mocy tego regulaminu - jednak nie w treści tych tematów nie było przyczyn do jego usunięcia.
Przywracam więc stan poprzedni. Dziękuję Ci za sprowadzenie mnie na właściwą drogę myślenia - po prostu dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane (spełniając prośbę narobiłem trochę chwilowego zamieszania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
paawo
To ja składam oficjalną prośbę o usunięcie wszystkich moich postów w temacie " Kulturystyka - ciągła walka o wygląd"
Piszę jak najbardziej poważnie.
Twój post uświadomił mi, że popełniłem błąd spełniając prośbę ruskiego czołga! Regulamin sfd podaje przyczyny usuwania ostu użytkownika i ja mogłem to zrobić na mocy tego regulaminu - jednak nie w treści tych tematów nie było przyczyn do jego usunięcia.
Przywracam więc stan poprzedni. Dziękuję Ci za sprowadzenie mnie na właściwą drogę myślenia - po prostu dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane (spełniając prośbę narobiłem trochę chwilowego zamieszania!


ojan
paawo
Jeżeli na jego prośbę ktoś to usunął to jest niepoważny, tak samo jak z przeniesieniem fifarafy.
Dziennik owszem, zakładający powinien mieć prawo przenieść, choćby z powodu zmiany treningu itp.
No ale usunąć - absolutnie nie, tam są wypowiedzi wszystkich forumowiczów, moje też. To jest temat publiczny mający rolę edukacyjną, po to chyba to forum. Ja protestuję to nie wyłączna własność Czołga. W ten sposób to nie ma sensu by istniało dalej forum.
ps. a prywatne wiadomości dokończą dzieła. podziemie działa prężniej niż to co widzimy. Wnioskuję o zablokowanie priv, zgodzi się ktoś.
Jeśli się tak stało to widać jest to dopuszczalne lub błąd programistów (chodzi o usunięcie tytułu tematu). Czy zostały usunięte również posty w tym temacie tego nie wiem - w każdym razie trudno je znaleźć zwykłemu forumowiczowi (takiemu jak ja .

To ja już teraz nie wiem jak bylo ?, najpierw ktoś usunął, a teraz piszesz że Ty usunąłeś i przywróciłeś Janek mnie to " nie ziębi i nie grzeje " bo nie śledziłem wątku ale ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
drazekm - usunąłem na prośbę czołga. Paavo uświadomił mi, że błędnie skorzystałem z możliwości usuwania tytułu tematu wykorzystując do tego regulamin sfd dotyczący przyczyn usuwania posta. Dlatego przywróciłem usunięty temat ruskiego czołga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Paatik
CZyli zakładający wątek nie ma prawa prosić o jego usunięcie? Tylko o ewentualne zamknięcie?
Kiedyś czytałem, że posty zostają. Można zlikwidować swoje konto i wówczas przy postach (nazwie tematu) jest"anonim".
Dokładne informacje udzieli Administracja - można zadać pytanie (lub poszukać wśród pytań tam zamieszczonych).
Chwilowo nie mam czasu na więcej szczegółów. Jak inni mam także inne zajęcia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie III etap ,Konkurs Włączamy Napęd 4x 4I

Następny temat

Przerost lewej komory od ćwiczeń siłowych. Ponad 18 lat stażu

WHEY premium