SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawały,dowcipy ---> Tylko kozaki !!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 581319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
hehe tez moze byc

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2413
Mnie najbardziej rozwaliły takie teksty:
Siedzą dwie świnie w chlewie jedna się zrzygała a druga mówi: "Nie dolewaj bo nie zjemy "
"Chciałem dobrze " Adolf Hitler
Wiecie czemu blondynka je trawe? Bo grunt to zdrowie
Wiecie czemu blondynka wyrzuca zegar przez okno ? Bo chce sprawdzić jak szybko leci czas ...

Najlepszą obroną jest atak.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
Dyskoteka. Techniawka napiepsza... Pod ścianą stoi kolo, w czapeczce, dresiku, tak na oko 120 kilo żywej wagi, z ABS (Absolutny Brak Karku), widać siłownia nie jest mu obca... Podchodzi do niego jakies młode dziewcze. Taka wiecie, pewnie z 16 lat, na nogach "żelazka" (buty na wysokich podeszwach), miniówka, duży dekolt... Zagaduje chłopaka.
"Ale Ty duuuży jesteś, i taki fajnyyy... i taką fajną masz czapeczke..."
On nie zwraca uwagi... Więc ona zagaduje zupelnie z innej beczki zalotnie mrużąc rzęsami... "A jak bym była sztangą ile byś mnie razy wycisnął??"
On na nią zerka...mierzy wzrokiem od stóp, powolutku aż po biust... no po głowę też Razz i się pyta... "A ile ważysz??"...Ona odpowiada "Tak z pięćdziesiąt kilo, nie więcej..."
A on cały czas na nią gapiąc się odpowiada...
"To tak pewnie z pięćdziesiąt razy w tym ostatnie dziesięć ruchów trochę szybciej..." B)

1.
- Proszę pani, ja się w pani chyba zakochałem - mówi dziesięcioletni Jasiu.
- Przykro mi Jasiu, ale ja nie lubię dzieci.
- A kto lubi, będziemy uważali.

2

Co to jest: ma 15 cm długości, 5 szerokości i przynosi blondynkom całkowitą satysfakcję?
- Banknot.

3

Przychodzi garbaty do lekarza a lekarz do niego co pan się tak skrada;)



Zmieniony przez - Rasper w dniu 2008-08-10 12:22:39

Zmieniony przez - Rasper w dniu 2008-08-10 12:23:20

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ABS (Absolutny Brak Karku)

Jakim to trzeba sie d****em urodzic zeby takiego wyrazenia uzywac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slon ma trabe, a radio Maryja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
Z siłowni wychodzi dwóch pakerów, przed nimi przechodzi dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce. Jeden z nich śmiejąc się mówi dość głośno:
- Ej, lala, to sie myje a nie wietrzy!
Na co 'lala" zupełnie nie zrażona odpowiada;
- To się dyma a nie wącha!


Podobno z życia wzięte...
Przychodzi Pudzianowski na swoje pierwsze zawody Strongmen. pierwsza konkurencja spacer farmera. Zawodnicy po kolei próbują się z ciężarem, sapią, ledwo powłóczą nogami, powoli idą naprzód na niewielkie jednak odległości... Przychodzi czas na Pudziana. łapie walizeczki i sie pyta sędziego...
"A mogę z nimi biegnąć..

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
a arthur777 ma dziwaczne poczucie humoru

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki juz jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
Rasper pozamiatales na tej stronie

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
Rasper dawaj jeszcze cos dobrego na zachete SG

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak spędziliście ferie?

Następny temat

Witam na nowym serwerze! :-)

WHEY premium