SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawały,dowcipy ---> Tylko kozaki !!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 581291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
wiecej tych gwiazdek nie mogles dac? juz latwiej zgadnac haslo w kole fortuny
poza tym nie wrzucaj tekstow z basha i tym podobnych serwisow, tylko dow****

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
jak bys zaczekal to gwiazdek by nie bylo i na pierwszej stronie jest kilka tekstow z tgej samej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
jakbys poczytal troche ten temat to bys wiedzial ze nie wrzucamy tu kretynów ani bashów

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
Siedzi dwóch kolesi w kinie a przed nimi wielki, łysy drechol, grube karczycho, zloty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi.
Jeden z tych kolesi do drugiego:
- Stary, założe się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz lysego w glace.
-... No dobra, w sumie co mi szkodzi - mysli ten drugi i klepie łysego w glace.
£ysy się odwraca, a koleś: - Zbyszek, to Ty? A nie... To przepraszam...
£ysy: - Żaden Zbyszek, dotknij jeszcze raz to Cię uszkodzę - i się odwraca.
Na to ten pierwszy koleżka do drugiego: - Stary, super to rozegrałeś, ale ide z tobą o 200 zeta, że go drugi raz nie klepniesz.
-... No dobra, w sumie co mi szkodzi - mysli sobie ten drugi i znów łysego w glace.
£ysy wkurzony się odwraca, a koles: - Zbyszek, no kurna, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej lawce przesiedzielismy, Zbyszek no nie pamiętasz mnie
£ysy: - Nie byłem w żadnej podstawówce, teraz tak Cię załatwię, że cię matka nie pozna! Zaczyna się podnosiæ, żeby przyłożyæ kolesiowi ale jego dziewczyna łapie go za rekaw i mowi:
- No daj spokój, Józek, film jest, a Ty bedziesz jakiegoś cieniasa bił, chodz do pierwszego rzędu i oglądajmy ...
£ysy niezadowolony idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu i siadają.
Pierwszy koleś znowu do drugiego: - Stary, naprawde jestem pod wrażeniem, nie¼le to wymyśliłeś ale ide o 1000, że go trzeci raz nie klepniesz.
-... No dobra, w sumie co mi szkodzi - mysli ten drugi.
Idą do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w glace.
£ysy się odwraca wkurzony na maxa a koleś do niego
- Zbyniu, to ja tam jakiegoś łysego w glace klepałem na górze, a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz


no to teraz wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
bylo ban

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
sixth, żeby jeszcze można było go dać za te nahalstwo

- Idź do domu, bo już 21
+ Nie pójdę, bo dostanę lanie
- A kiedy pójdziesz?
+ Za 3 godziny
- To wtedy dostaniesz lanie...
+ Na pewno nie. Wtedy wszyscy się będą cieszyć, że nic mi się nie stało...

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-03-16 18:19:55

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Hahahaha
donJAZYResko
Dobre
SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
nie wiem czy juz bylo ale tak na wszelki wkleje


Siedzi facet w barze a przy sasiednim stoliku samotna kobieta. Taaka laska! "Ale piekna kobieta - mysli sobie. Podejde do niej i zagadam. Ale co jej powiem? Na pewno cos wymysle. Tylko zebym sie nie zblaznil. Nie no, nie pojde. Jestem taki niesmialy. Ale ona jest taka piekna, musze ja poznac! Powiem jej ze zakochalem sie od pierwszego
wejrzenia. Eee tam, na pewno mnie wysmieje. To moze postawie jej drinka i rozmowa sama sie potoczy? Akurat, taka laska nie zwrociuwagi na takiego szaraka jak ja.
Ale to moja wielka szans, musze ja wykorzystac! Gdybym tylko wiedzial jak zaczac..." W tym momencie kobieta wstala od stolika i zniknela za drzwiami."Uff, no to problem z glowy. Przynajmniej nie musze sie juz meczyc" Ale po chwili babka wraca i znow siada przy stoliku obok. "tak,wrocila! To znak ze jestesmy sobie pisani, Bog mi ja zeslal! Zagadam do niej, nie ma się czego bac. Zebym tylko wymyslil cos madrego. OK stary, bierz sie w garsc i ruszaj." Gosc wstaje, podchodzi do kobiety i pyta:

- Srałaś ?


Zmieniony przez - zaldiar w dniu 2009-03-16 19:16:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Policjant stoi pod posterunkiem i klnie jak po*******ony...
- Jak panu nie wstyd klnąć i to przy małym dziecku? - Zwracają uwagę przechodni
+ Każdy by ****a klnął na moim miejscu!
Ten mały **** chodzi za mną od dwóch tygodni i prosi, żebym się przespał z jego suczką, bo bardzo chce mieć pieska policyjnego!

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-03-17 13:05:42

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
donJAZYResko sog za pieska
zaldiar bylo...

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak spędziliście ferie?

Następny temat

Witam na nowym serwerze! :-)

WHEY premium