SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poszerzyć barki - czyli zrób z siebie godzillę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 401919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
ej a jak wyciskac na barki zza karku do gornej lini uszu czy jak?? Bo wyciskam na barki do gornej lini uszu i nie wiem czy moze nie lepiej jest zejsc nizej-oczywiscie kosztem obciazenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
polecam do uszu/ guzów potylicznych (srodek ucha jakby) ponizej wiekszy nacisk na stawy jest co nie jest raczej pożadane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Popieram

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
szypurka - włączasz normalnie do treningu. Nie musi to być też jakiś ekstremalnie szeroki chwyt. Po prostu nie należy zapominać o podstawowych ciężkich ćwiczeniach i tyle.

biliwiget - ja zajadam Aleve okresowo - cyklicznie, ostatnio ze 2-3 miechy pojadałem

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
Krzychu, mam pytanie, na calym forum znalazlem jedynie jedna mala wskazowke w art. Mawashiego dot. gornej czesci m. naramiennych ( ktorej nie moge dobrze zbudowac :/) :
"Wznosy na wyciagu bokiem stojac. Tutaj bardzo wazna odmiana jest odchylenie sie mocno w bok." NA silowni do ktorej chodze nie ma czegos takiego. Moje barki zaczynaja sie tak 1cm -2 ponizej obreczy, mysle ze bedziesz wiedzial o co c''mon. zaczynaja sie swieta wiec jak moglbys mi cos doradzic :)

" mieśnie mówiły nie, ja mówiłem tak " :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
niestety nie mozesz wysylac impulsow nakierowanych glownie na gorna czesc miesnia w poprzek jego wlokien -
jedyna rada - ćwicz caly bark - razem z brzuścami scięgna tez sie pogrubiają - bo u ciebie widocznie sciegno jest dluzsze niz u innych.

dla efektu optycznego - bo o taki tez chodzi - cwicz gorne czesci miesnie czowrobocznych <dawna nazwa kapturowe> ich wlasnie gorna czesc przyczepia sie do grzebienia lopatki i obojczyka - rozwinięte maskują efekt brakow

to co napisal mawashi to poprostu wznosy bokiem ukierunkowane glownie na boczną czesc m naramiennego

Zmieniony przez - f***master w dniu 2006-12-13 15:52:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
f***master ma trochę racji, ale nie zaszkodzi zaatakować bok w inny sposób. Arnold lubił robić wznosy bokiem leżąc bokiem na skośnej ławce do brzuszków.

Wznosy z linką wyciągu są super, mięsień ma max pracy przez całą długość ruchu , nie ma u was na siłowni wyciągu ? Aż trudno uwierzyć...

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-12-13 17:30:58

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
szkooooda, f***masta, pomysle sie z tymi kapturami chociaz nęci mnie to strasznie mawashi pisal tam (temat byl TYLKO o srodkowym akt.) ze jakies tam cw. jest bardziej ukierunkowane na gore tejze glowy barku :( . Krzychu cwiczenie arniego- no comments , wydaje mi sie ze te wznosy to tylko na przod, ale w sumie zmiana chwytu na np. odwr. młotkowy cz. rozwiazuje sprawe, na pewno sprawdze jak sie bede po nim czul po silce :]. Na mojej gym sa wyciagi ( wszystko szultka) ale barkow nie da sie robic bramy i innych takich urozmaicajaczch trening cwiczonek po prost nie ma. Dzieki bardzo, sog za to i za inne artz ktore czytalem!. Pzdr. jak cos to bede poozno.

" mieśnie mówiły nie, ja mówiłem tak " :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
kryzchu sie spieszzlem i zle przeczytalem cwiczenie )

" mieśnie mówiły nie, ja mówiłem tak " :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Każdy wyciąg może posłużyć jako "brama" - co najwyżej będziesz ćwiczyć jednorącz.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE DLA ZAAWANSOWANYCH?:)

Następny temat

Najnowszy MH [klatka]

WHEY premium