SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poszerzyć barki - czyli zrób z siebie godzillę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 402093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Widze ze Ci ta metoda niezle wchodzi. Dobry obwod jak na takie ciezary. Wlasciwie to sam rowniez zauwazylem u siebie eksplozje wymiarow kiedy zamiast powtorzen i ciezaru zaczalem dokladac SERIE.

-mozesz dolozyc wiecej serii wyciskania, po 1 serii na trening a nie od razu 7 (sadze ze do 20-robilem tak i byl szczyt formy 3 lata temu, ale zaraz znajdzie sie madrala ktory powie ze po 4 serii masz przetrenowanie, bzdura:nie na takich ciezarkach. Ja z kolei chcialbym robic i 30 ale nie mam tyle czasu, kiedys to zrobie)

-druga opcja to spowolnienie ruchu albo "zygzag", czyli 2cm w gore, 1cm w dol, a przy opuszczaniu odwrotnie. Tricki te sa tak intensywne ze bedziesz musial zmniejszyc ilosc powt do 5.

-trzecia opcja to przyspieszenie, ale nie da ci mast tylko wieksza dynamike i sile. Trzeba znowu obciac na 5 powt zeby uniknac sprzecznych sygnalow.

-czwarta opcja to wstepne zmeczenie ciezszymi cwiczeniami, ale opisze jutro bo juz za pozno...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
no pare godzin temu robiłem własnie na Barki metode z więszą ilością powtórzeń (9 w seri) i musze przyznać że lipa :-/ nie poczułem więszej pompy, baaa wręcz wydaje mi sie że jutro przy mierzeniu może być gorzej, ta metoda 'zygzag' mi sie podoba czuje że to może być to zmasakruje sie tym .
a co do ludzi którzy wypisują że za dużo seri itp itd i że nic na tym nie zrobie i sie przetrenuje. O ludzie ćwicze tak już dwa lata i 13 cm na tym zrobiłem więc sorry...

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Trudno wyczuć, u mnie z kolei najlepiej sprawdza się duża liczba powtórzeń.

Będę musiał spróbować "zygzaka" i większej ilości serii, zawsze cos nowego, ale najpierw chcę dojść na bary do sztangielek 50kg

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
Łooo ludzie 50kg piekło, będzie bolało .
Jeśli o mnie chodzi to koniecznie musze spróbować tego 'zygzaka' i sądze że wróce do 8 powtórzeń bo 9 i wyrzej, to po treningu czuje sie jak bym sie rzeźbił :-/.
No oczywiście chyba że ten 'zygzak' da mi tak popalić że po 8 seriach będe miał totalnie dość, ale nawet licze na to będzie progresja bo będe sie starał wrócić do tych 25 seri zygzakiem wtedy

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
9 powtórzeń to ja nie czujęw ogóle , za to jak zrobię 18 - to mam wrażenie, że zaraz w drzwi nie wejdę

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 919
Krzychu... byłbym niezmiernie wdzięczny jakbyś napisał swój plan treningowy z najmniejszymi szczegółami.

Ceń honor nad życie!

PrzEszłość jest jasna przEszłość to ORANGE.

X: Dlaczego masz orange?
Y: Bo najlepsza.
X: Jak to najlepsza?
Y: No bo najlepsza... a twoja sieć niby czemu lepsza?
X: Ma lepsze stawki, ogólnie lepsze ceny są.
X: To czemu masz orange?
Y: Bo najlepsza. &

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Jest, na którejś z pierwszych stron w tym wątku.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
niech mi ktos dokladnie wytlumaczy tego zig zaka jak to robic itd

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Podnosisz i trochę opuszczasz, znowu podnosisz i troszkę cofasz i tak do końca ruchu.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
Wydaje mi sie że mniej więcej tak:
np gdy ćwiczysz wyciskanie hantlem na barki to:
- podnosisz go ok. 2 cm w góre nastepnie zatrzymujesz i schodzisz 1 cm w dół, i znowu w góre 2 cm a potem 1 w dół aż dojdziesz do fazy szczytowej.
- potem opuszczasz 2 cm w dół zatrzymujesz i 1 w góre.
i tak do zesrania sie z bólu barków

This is your life and it's ending one minute at a time

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE DLA ZAAWANSOWANYCH?:)

Następny temat

Najnowszy MH [klatka]

WHEY premium