SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak znacznie poszerzyć plecy?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9696
Witam, odrazu mówię ze nie mam w ogóle dostepu do drążka a dostęp do czego mam to do sztangi, ławki, hantli. Jakie ćwiczenia są dobre na szerokosć pleców? Moze robić wiosłowanie sztangą szerokim chwytem? Cały czas robiłem wąskim tzn takim nieco szerzej niż szerokość barków albo na takiej samej szerokosci
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 382 Napisanych postów 37469 Wiek 1 rok Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 126393
...może być też tak, że wąski chwyt troszke bedzie wiecej angażowal środkowe częsci pleców[w gornych odcinkach], jednakze przy dobrej ttechnice nie powinno byc to zaangażowanie wielkie.

warto więc sprawdzać, ktore podciąganie da lepsze, ktore gorsze efekty, ktore bedzie "żelaznym" elementem treningu, a ktore już mniej, czasami dzialac b. dobrze będzie conajmniej dwa warianty, wtedy warto urozmaicać i ćwiczyc wymiennie przez pewne okresy, zawsze zaangazuje to mięsni w troszku odmienny sposób, da pewien inny bodziec, poza tym wyrwie z pewnego rodzaju monotoni treningowej.

...to takie jakby dodatkowe uwagii, bo meritum sprawy pozostaje bez zmian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4252
Wiosłowanie nachwytem, podchwytem. Wiosłowanie sztangielką jednorącz w podporze.

"Shut The f*** Up And Train"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 31902 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94077
chwyt ma tu niewiele do gadania wazne aby lokcie szly w miare blisko ciala (tzn tak zeby nie byla to odwrotnosc wyciskanie na klatke, gdzie lokcie idą szeroko- bo wtedy angażujesz bardziej inne miesnie niz te, o ktore nam tutaj chodzi - czyli najszersze grzbietu).
proponuje dalej wioslowac - postaw na technikę. dodanie przenoszenia hantli tez nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 382 Napisanych postów 37469 Wiek 1 rok Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 126393
wioslowania [jakie by nie były] w większym stopniu rozwijają grubość pleców, bez drążka nie zdobędziesz upragnionej szerokości, niestety wybór jest tutaj wg. mnie oczywisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 31902 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94077
no ale zakladamy tu ze nie ma dostępu do niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9696
no łasnie nie mam dostępu do drążka ani nawet trzepaka na podwórku nie mam jak wiosłuje sztangą to łokcie mam jak najbliżej pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1740
w marketach masz takie drążki za tanioche które wstawiasz między drzwi i ściągasz kiedy chcesz - fajna sprawa

Nawet Jeśli To Nie Jest Do Końca Prawdą Powtarzaj Sobie Kobiety Mnie Pragną;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6629
Drążek to wydatek koło 30pln a warto zainwestować...

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 93 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14118
nie kupuj drazka rozporowego(patrz wyzej) drazek ten jest beznadziejny do robienia plecow, sam taki kupilem kiedys i jest do teraz nieuzywany, jest beznadziejny po prostu, W futrynach nie ma dostatecznie duzo przestrzeni by swobodnie sie podciagac szerokim nachwytem bo taki nachwyt da ci upragniona szerokosc, miedzy futryna jest b.wasko wiec nie ma o czym mowic, fakt- przecwiczysz plecy jako tako ale niezbedny jest drazek taki nascienny z szerokim rozstawem uchwytow juz rozmawialem o tym z krzychem666 wiec wiem co mowie.
pzdr. mam nadzieje ze ci jakos pomoglem

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no wiem ze to mały wydatek tyle ze nie mam gdzie zamontować takiego drążka bo gdybym miał gdzie to bym już dawno to zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no pomogłeś ale i tak nie wiem co dalej robić...chyba nic juz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Jabolcokk'a. Jakie robisz ćwiczenia na barki?

Następny temat

poprawa w podciaganiu

Wheya