SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poszerzyć barki - czyli zrób z siebie godzillę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 401603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
to ze ktos <mawashi> tak napisal nie znaczy ze tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Fakt faktem, nieco inaczej rosną mięśnie gdy pracują z taką samą siłą przez całą fazę ruchu. Natomiast równomierny rozwój zapewni tylko różnorodność wykonywanych ćwiczeń. Dlatego stosuj zamiennie sztangę, sztangielki i wyciągi. Zmieniaj też szerokość chwytu. Z czasem, gdy zwiększy się masa barków, powinny się one zaokrąglić. Nie martw się, podobny problem ma wiele osób - nawet ktoś o tym pisał na forum.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
hahahaha, pewnie f***master.wczoraj sprobowalem sobie cwiczenia na barki na wyciagu- tym na dolnym na ktorym gl. sie robi najszersze i wyrobilem moze z 2/3 ruchu ale pare treningow sie przyzwyczaje i bede tym machal :D

" mieśnie mówiły nie, ja mówiłem tak " :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Znaczy za duży ciężar. Pamiętaj, że przy wyciągu praca jest znacznie cięższa. Ja robiłem sztangielkami 32, a na wyciągu 15 i koniec

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
bez ciezaru :/ to chyba 10 kg, sztngielkami 32 kg?!? jakie cw.? ja takimi klatke atakuje :D

" mieśnie mówiły nie, ja mówiłem tak " :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Unoszenie bokiem rzecz jasna, ale 32 już wyłamuje mi nadgarstki jakby były z gumy

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
robisz unszenia 32 kg., kurva ja tyle na klate wyciskam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
spox, wszystko przyjdzie z czasem

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
o jasny gwint, nie gadam z toba :P chialbym choc 20 poscisnac :( Naprawde respect in the hood!

" mieśnie mówiły nie, ja mówiłem tak " :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
spokojnie, kiedyś barki miałem tak słabe, że wyciskania zza karku ledwo samym gryfem robiłem

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE DLA ZAAWANSOWANYCH?:)

Następny temat

Najnowszy MH [klatka]

WHEY premium