SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poszerzyć barki - czyli zrób z siebie godzillę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 402107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzych dobry art. za.je.biste porady Sog duchowy bo ode mnie już nie wejdzie
P.S nie straszcie z tym słabym poszerzaniem barków po 25 roku życia bo mam zamiar si e jeszcze poszerzać a tak zaobserwowałem, że mam jakąs tendencje do "zarzucania barków do siebie" chyba przez prace- trzeba rzucić tą robote, bo się bary zwężają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
no ciekawe...masz soga, wsumie za długie włosy i arta

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2588
postanowiłem dać pierwszego soga właśnie tobie,wspaniały tekst,szczególnie dlatego,że widać,że napisany przez ciebie,bardzo fajnie to porzedstawiłeś chyba post ten powinnien być gdzieś umieszczony dla potomności.

Co TY zrobiłeś dla realizacji planu??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Witaj Krzychu! To już Twój 3 albo 4 większy artykuł i jak zwykle napisany fachowo a jednocześnie bardzo życiowym językiem Więcej! Więcej takich rzeczy Jesteś doświadczony w tych klockach więc przekazuj tę swoją wiedzę.

,,jeżeli więc chcemy swoim przejściem wzbudzać na ulicy emocje podobne do towarzyszących ataku Godzilli"- fajnie ujęte

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915


To tak na poparcie postu , ale nie wiem ile miałem w barach jak zaczynałem ćwiczyć.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
godzilla nie miala fryzury czeskiego pilkarza

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
bo wyłysiała od koksu

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
swietny art, szerokie bary to to jest to, calkowicie popieram :). byle wiecej takich artykulow sog juz leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
Sog oby wiecej takich artów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3686
Mógły ktoś podrzucić inne artykuły Krzycha? Pisane sa bardzxo prostym i przystepnym jezykiem za co wielki szacuneczek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE DLA ZAAWANSOWANYCH?:)

Następny temat

Najnowszy MH [klatka]

WHEY premium