SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poszerzyć barki - czyli zrób z siebie godzillę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 401700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Pewnie, że żartowałem z tą metką. To jest wzięte z "misia uszatka". Chcę zobaczyć jakiekolwiek zdjęcie gdzie ma chociaż 80 w barkach, bo w te 108 to mi się nie chce wierzyć wogule...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3479
wejdź na http://www.youtube.com/ i wpisz markus Ruhl to zobaczysz że ma tyle na jednym filmiku nawet mówił ale nie mogłem trafić na ten filmik co mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 694
hm a co powiecie na popmki w staniu na rękach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 694
nie chodzi mi o to, ale z tego co zauwazylem barki niezle sie mecza przy takich pompkach w srednioszerokim rozstawie rak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bo jeśli je robisz odpowiednio to taka imitacja wyciskania sztangi do czubka głowy a przy tym barki pracuja ostro- jednakże jeśli masz sztange to nia poleam to ćw. wykonywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Ruhl duzo koksil.

A jesi dajesz rade robic pompki w staniu to je rob, jesli mimo rosniecia wciaz bedziesz w stanie je robic to bedziesz byk, gwarantuje Ci

(poza tym zawsze mozna przyszpanowac przed laskami na jakims wyjezdzie )

edit: teraz dopiero przeczytalem wczesniejsze posty; nie rob tak by rozwalac staw! rece na szerokosc barkow, nie szerzej; stawy nie maja prawa bolec, szczegolnie w wieku gdy rosniesz, ryzykujesz tym ze sie zle rozwina i bedziesz kaleka

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-05-11 21:53:54

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ruhl mówił o wymiarze całych barków, a ja podawałem tylko wymiar pomiedzy końcami kości - musiałbym jeszcze doliczyć mięśnie. Marcus jest mutantem, a jego kobita wygląda lepiej ode mnie

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Serio ten koleś ma 108 w barach? Naprawde mi się wierzyć nie chce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3479


z tego co z niemieckiego zrozumiałem to tak 105-108 cm szerokości
barki jak piłki od kosza


PS.Markus Ruhl i Gunter Schlierkamp ciekawe wszyscy kulturyści z Niemiec mają szerokie bary

Zmieniony przez - Reapermax w dniu 2007-05-14 19:24:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE DLA ZAAWANSOWANYCH?:)

Następny temat

Najnowszy MH [klatka]

WHEY premium