SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poszerzyć barki - czyli zrób z siebie godzillę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 402172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Jak najbardziej. Rób różne takie podstawowe ćwiczenia, które nie obciążają zbytnio stawów, bo nie ma potrzeby rozszerzać teraz barków, skoro rosną same. W wieku 17-18 lat możesz zacząć poszerzać, jeżeli będziesz oczywiście chciał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 694
hmm jade póki co pompeczki na szerokim rozstawie dłoni na wysokości głowy, dajmy na to 4-6serii po 50, ze 2-3 razy dziennie i przyznac muszę że doświadczam takiego dośc sympatycznego specyficznego bólu w kostkach przy barkach ^^
[lame]
teraz pytanie - czy w moim wieku to mi nie zaszkodzi ?
[/lame]

Zmieniony przez - kubaaaaaa w dniu 2007-05-04 19:56:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
oczywiście, że ten nienaturalny ruch ci zaszkodzi- nie chodzi tu bowiem o odczuwanie bólu- szczególnie w stawach- i to o tak delikatnej strukturze jak stawów barkowych, szczególnie w tym wieku- trenuj normalnie- w normalnych pozycjach barki jeszcze sie rozszerzą bez tego typu eksperymentów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Jestem tego samego zdania, zresztą napisałem już wyżej...buduj mięśnie, a szkielet urośnie sam i będziesz budzić postrach na ulicach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 694
muehehe potraktuję to jako "joke" bo mam lepsze zajęcia niż straszenie ludzi na ulicach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Oczywiście to była przenośnia, nie chodzi o to, żebyś nie mieścił się w drzwiach Ale popatrz na przykład Krzycha. No ja bym był w niebowzięty w takiej sytuacji Chociaż ostatnio po siłce poszedłem do mojego "klubu", czyli do odpicowanej piwnicy, w której często przebywam z kumplami i koleżankami . Jak siadłem między 2 dziewczyny, to powiedziały, że jestem szeroki Chociaż wiem, że jeszcze nie jestem ażtak bardzo, dodało mi to skrzydeł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 694
hehe no to takie komentarze ze strony koleżanek są pewnie budujące i ręce same do ciężarków się rwą :P ja się więc biorę za siebie, odezwę się jak będę miał jakieś wątpliwości / urosnę xD
pozdrawiam i dziękuję
Jakub
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3479


ostatni oglądałem film <<mede in german>> z Markusem RUHL on zaczoł podobno gdy miał 19lat i miał barki jak sierota po dwuch latach już wyglądał zupełnie inaczej a teraz to już masakra z tego co usłyszałem to on ma teraz 108cm w barkach. może mi ktoś wytłumaczyć jak on to zrobił??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
4 tabletki metki, to sposób dla Twojej sylwetki

Szczerze mówiąc, nie wierzę, żeby wogule dało się osiągnąć taki rozmiar...prawie 2x tyle co Krzych? No sory, ale w żadne drzwi by się nie mieścił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3479
po metce nie rozwaliło by go tak bardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE DLA ZAAWANSOWANYCH?:)

Następny temat

Najnowszy MH [klatka]

WHEY premium