SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poszerzyć barki - czyli zrób z siebie godzillę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 401715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Foty są w tym temacie na którejś z pierwszych stron.

Do "sesji" trzeba poczekać aż będzie forma, bo na razie cieniutko, waga spadła do 109

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
Krzych666: Sam bym chciał mieć takie cieniutko teraz mam 43 i To jest cieniutko a pomysleć że jak zaczynałem to sobie powiedziałem że 36 cm wystarczy. Potem jak miałem te 36 to sobie powiedziałem 40 cm i koniec no i ostatnio staneło na 43 cm i koniec. Jest 43 a końca nie widać ciągle wydaje mi sie za mało jestem nawiedzony najwyraźniej

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
poczekaj do 53 - wtedy uznasz, że masz ręce jak patyki. Ja właśnie doszedłem do takiego wniosku

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Taa, Krzychu! Rece jak patyki! Powinno byc najmniej666mm, a ze to liczba "uszkodzonego dobra " w kabale to bedzie mozna zaczac sie uzalac nad ksztaltem i rzezba.. A zdjecia sa w temacie "wszystkiego najlepszego krzych666", albo cos w tym stylu.

PS: Krzychu, nie przejmuj sie.. jak mi sie wydaje ze jestem cienki zaczynam se wmawiac ze wszyscy mi zazdroszcza i nagle swiat nabiera sensu...i kolorow.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
Najwięcej na świeice ma gościu co ma podand 70 cm!! ale on wygląda całkiem patologicznie i ma te łapy brzydkie okropnie to tak bym akurat nie chciał wyglądać

ps: Krzych666, 53 cm tuż to sie nadaje na zawody w STRONMAN więc nie może być źle apropo to chyba wszyscy którzy ćwiczą mają podobną obsesje że ciągle widzą małe rączki mimo że mają ogromne.

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
tak, inaczej w ogole nie zaczeli by cwiczyc







nie no dobra, ja tak nie mam

dojde do 42 i koniec

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
No zobaczymy ile razy sobie to mówiłeś już że koniec?

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
grunt żeby przy 42 mówił dalej, że mało...

oj tam od razu obsesja:D po prostu chce być wielki :D

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
wlasciwie moglbym zrobic tak 43 na zapas troche bo i tak spadnie w lato...

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
Ej a na barki jak się jest na masie czytałem że mozna nawet 20 + powtórzeń w początkowej seri robic ?? czy to prawda :P
PZDR

Co sie stao ?
Moc(z) z tobą :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE DLA ZAAWANSOWANYCH?:)

Następny temat

Najnowszy MH [klatka]

WHEY premium