SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poszerzyć barki - czyli zrób z siebie godzillę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 401710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Ja?
Moge jedną. Ucisk na jakiestam sciegno w tym akurat specyficznym ruchu.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A moment sily skrecajacej, przyszczypywanie torebki stawowej itp..

No i sprecyzuj kiedy to sciegno ma ucisk, tzn w jakich okolicznosciach i jakie sciegno.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
WODYN zostaw biedaka <głaszcze>
Ja się wole słuchać takich osób jak WODYN więc Ty lepiej też tak zrób bo jeśli WODYN coś pisze to raczej prawde pisze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja tam lubię dociąganie do brody Dobrze mi wchodzi - a z tą kontuzjogennością bym nie przesadzał. Jak zawsze - jeden będzie robił 10 lat i nic - a drugiemu rozwali bark po pół roku. Jak zawsze trzeba słuchać swojego organizmu, jeśli czujesz, że coś dobrze działa, dobrze wchodzi i dobrze się po tym czujesz - to tak rób.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ot i to cała filozofia treningu...
trzeba umiec słuchac swojego ciała ...,obserwowac i w pore reagowac !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ja tez moge, bo jestem niezniszczalny, tyle ze urosne dopiero jak dowale tyle zelaztwa ze dociagne do gornego brzucha tylko...

A pewnych niebezpiecznych rzeczy nie robie dla zasady.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
niewiem niewiem jak przestałem robic dociaganie do brody to nagle magicznie przestałem miewac dziwne nagłe ostre bóle rąk które trwały z 5-6 sek wiec cos z tym cw faktycznie jest, pozatym ten ruch jest nie bardzo naturalny wiec unikam ale przyznac musze ze puki je robiłem to było to jedno z moich fajniejszych cwiczen na barki

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ha
moje tez do kontuzji , pozniej zapomniałem o nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ale do polowy to jest 100% naturalny i zdrowy ruch.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
hmm z racji ze problemow z barkami juz długo powazniejszych nie miałem
chyab dodam do planu to cwiczenie,od paru seri zaczne na sesji, zobacze jak bedzie wychodzic...
napewno tez zdam tu relacje jak sobie kuku zrobie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE DLA ZAAWANSOWANYCH?:)

Następny temat

Najnowszy MH [klatka]

WHEY premium