SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poszerzyć barki - czyli zrób z siebie godzillę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 402129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
hehe to jedno powtorzenie bedzie trwalo z 30 sekund bedzie pompa

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
No właśnie to po 1 takiej serii całe życie ci śmignie przed oczami

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
jakiej jednej seri ja tu planowalem kilka seri takich zrobic heh nie no to pierw zrobie dwie serie zyg zakow a pozniej dwie normalne

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
ja mam plan z tym pojechać 8 serii po 8 ale jak będzie to zobaczymy a potem zwiększać serrie aż dojde do stanu wyjściowego przed zygzakiem

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
jak tego dokonasz to bedziesz wiekszy kon niz marian pudzianowski

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Marzenia....na "zygzaku" dotrwac do 9 powt w kilkunastu seriach z minutowymi przerwami to jak odpilowac sobie noge brzeszczotem bez znieczulenia. Nie licze malych ciezarkow, tylko te ktorymi robisz. Na poczatek zrob jeden poprawny ruch ta metoda a nabierzesz wiekszego wyobrazenia.
Krzych666: to chyba metoda dla ciebie, bo masz potezne napiecie przez dlugi czas i nie da sie stosowac zbyt wielkich ciezarow. Poki co sproboj jako "wykonczeniowke" w ost cwiczeniu. i maks 5-8 powt-to cos jak znacznie ponad 15-24, ale kazda faza ruchu "przeorana" rowno. Dla mnie osobiscie to zbyt dramatyczna metoda i stosuje ja niezwykle rzadko na dosc malych ciezarach. Pamietajcie ze wykonanie jej to w realnym treningu jakies 20 zwrotow w gore i 20 w dol. [pompa na sama mysl ]
Droga po "zygzaku" jest ok 2 razy wieksza(zaleznie od wykonania), ale najwieksze wrazenia daja owe zwroty akcji. Zyjcie dlugo i szczesliwie

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
Raczej wątpie ale jeśli mi obręcz barkowa od tego nie odpanie to ramiona troche powinny sie powiekszyć wkońcu bez bólu i ryzyka niema zabawy a przez ból człowiek sie rozwija.
a wie może ktoś czy zygzak można stosować na biceps np?

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
To nie tyle zalezy od miesnia ile od cwiczenia. Teoretycznie na wszystko, ale cw wioslowane i unoszenia po luku(rozpietki tez) to inne odczucia. Najlepiej sam wyprobuj.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Filippo: zajefany masz podpis. Zawsze sie znajdzie jakis d**** co mowi ze za rogiem czai sie ktos silniejszy ode mnie, a ja mowie "Czym silniejszy jestem tym dalej jest ten rog, a poza tym cwicze zeby bic takich ja ty a nie silniejszych, bo to musza byc spoko ziomki, HEHE" .

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
wodyn

kurde ja caly czas myslalem ze zyg zaga sie robi tylko przy podnoszeniu a nie ze nawet przy opuszczaniu bedzie pompa oj bedzie...

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE DLA ZAAWANSOWANYCH?:)

Następny temat

Najnowszy MH [klatka]

WHEY premium