SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
Czy ktoś z osób stosujących Izotretinoine zażywa jakieś leki/witaminy na odtruwanie i regeneracje organizmu w czasie leczeniea retinoidami?

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
dolaczam sie do prosby w sprawie papierosow. czy cos wie na ten temat? czy palenie od czasu do czasu kilku papierosow dziennie moze powaznie wplynac na rezultaty leczenia? jesli ktos cos wie z wlasnego doswiadczenia albo od lekarza to prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
tomae

Co do wysypu to też tak miałem, i w okolicach tego samego dnia (około 3 lub 4), potrwało to do 10 dnia (w tym dniu zwiększyłem dawkę do 40mg czyli dwukrotnie). Teraz moja skóra wygląda coraz lepiej .

Pinezkop

U mnie za Roa płace: 20mg – 195zł, a za 10mg – 103zł adres apteki jest na 44 stronie Zabrze jest niedaleko Katowic.

dino04

Mi dermatolog zakazał zażywać jakichkolwiek kompleksów witaminowych, przez to że w większości są wzbogacane o wit. A.

lotar

Ja nie pale więc mam ten problem z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 171
wysyp trwa. nie dużo ale jest dostrzegalny i bardzo szybko sie pojawia.. zmiany dostrzegam w ciągu dnia!!! ciekawe tylko ze niee odczuwam żadnych efektów ubocznych - brak suchej skóry, ust itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
Tomae
Moja dawka to 40mg na dobę. Pozdrawiam.

Afrok
No na Roa ja wyczaiłem aptekę za 191 zeta. Chodzi mi przede wszystkim o Izotek. ale i tak dzięki:)

Katerpilar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
szzzt_prrr
a przez jaki czas brales hepatil ze Ci sie tak poprawil wynik watrobowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182
chcialem cos napisac do tych zalamanych,biore izotek od 1,5 miesiaca ,przez miesiac bylo tragicznie nic sie nie poprawialo,bylo nawet duzo gorzej niz przed kuracja teraz tez nie jest dobrze ale jest lepiej i poprawia sie ciagle,wiem ze nie ktorym od razu sie poprawialo no ale to zalezy od organizmu,wiec jesli ktos bierze ten lek i nie ma narazie rezultatow to niech wie ze beda nawet jesli ma to trwac nawet 2 miesiace poprostu nie zalamujcie sie i wierzcie ze bedzie dobrze,myslcie pozytywnie i nie zaszywajcie sie w domu ,nie ukrywajcie sie ,walczcie tez z samym soba,bo problemem tez jest nasza psychika,mam nadzieje ze juz niedlugo beda rezultaty pozdrawiam

janusz777

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
do janusz777
dzieki za pocieszenie, no u mnie narazie poprawy nie wiedac, wrecz prseciwnie, ale nadal mam nadzieje, trzymaj sie, pozdrawiam z kujaw :)

paula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
U mnie też poprawy nie widać. Chociaż, jakby tak się zastanowić, to syfki nowe mi jakoś nie wyskakują, jeden-dwa na dzień. Ale mimo to, twarz wygląda nieciekawie. Trudno mi właściwie określić dlaczego, jest troche podrażniona, zaczerwieniona i to sprawia niedobre wrażenie. A to mój drugi tydzień na Roa.

Zaraz wychodzę na spotkanie z bardzo ciekawą kobietą, ale boję się, że nie będę miał odwagi patrzeć jej w oczy. Wiecie na pewno o czym mówię. No ale nic, pozdrawiam wszystkich towarzyszy niedoli - Pinezkop :)

Katerpilar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
do pinezkop i innych
witam ponownie, no u mnie na twarzy jest raczej bardzo nieciekawie, łuszczę sie na maksa a i nowe "niespodzianki" niezapominaja wyskakiwac!!! Zaczynam zastanawiac sie czy to ma sens. Pozdro :(

paula

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium