SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
juz drugi raz biore izotretynoine !
pierwszy raz to byl Roaccutan przez 6 msc 2 lata temu !! po 4 msc skonczeniu kuracji nastapil nawrot choroby wydatek ponad 3500 zl ( kupa kasy poszla > lepiej to bylo przepic :)

napaczatku byla bardzo duza poprawa ale jak skonczylem brac odnowa sie zaczelo :(

z bolami zglos sie do lekarza !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
rzeczywiscie zglosze sie do lekarza biore dopiero ponad miesiac i juz mnie cos pobolewa boje sie ze bede musiala przestac brac a wtedy ...co dalej ja mam naprawde problem . pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 153
czesc, od kilku dni czytam wasze wypowiedzi, gdyz i mnie spotkala ta watpliwa przyjemnosc posiadania na buzce pryszczy:-/ tyle ze moja historia jest troszeczke inna niz wiekszosci z was tu obecnych ;)otoz zawsze bylam atrakcyjna dziewczyna heheh trenuje plywanie no ale od jakiegos czasu rozwinela sie u mnie dosc duza niedoczynnosc nadnerczy co wiaze sie jak moze niektorzy orientuja sie z obnizonymi wynikami testosteronu dehea itp dlatego moj wspanialy lekarz przepisal mi doustnie preparat sterydowy hmm nie wiem czy to po tym ale troche urosly mi miesnie hehe i lepsze wyniki w plywaniu ;) no ale po jakichs 4 miesiacach brania tego leku, jak nigdy (na poczatku lipca)zaczely pojawiac mi sie drobne zaskorniki pojedyncze pryszcze, zaniepokoilam sie i poszlam do dermatologa dala mi Differin i Davercin, niestety stan skory ciagle sie pogarszal ja przestalam chodzic na treningi i wogole wychodzic znajomi sie dziwia co sie dzieje, pod koniec lipca obsypalo mi policzki na czole mam niewiele a na brodzie i w okolicach ust wogole, zmienilam dermatologa i poszlam do prywatnego bo stwierdzilam ze sytuacja jest powazna. ten lekaz stwierdzil ze jeset to tradzik posterydowy i ze po co wogole tamten lekarz przepisal mi tak silny steryd. dlatego odstawilam sterydy juz miesiac temu. ja szczerze powiedziawszy to jestem zalamana swoim wygladem bo odkad pamietam to prowadzilam bujne zycie towarzyskie heh (oczywiscie nie pilam duzo bo to niewskazane sportowcom;)) a teraz wogole mam problem z wyjsciem gdziekolwiek. dlatego jak opowiedzialam lekarce o tym powiedziala ze najlepszy bedzie Izotek wlasnie. zdecydowalam sie na ten lek, tyle ze z pewnym zalem bo jak czytalam nie wolno po tym sie opalac a ja w lecie opalam sie duzo a w ciagu roku chodze czesto do solarium, no ale moze jakos przetrwam oby tylko znow miec ladna buzie :( nie wiem jak ja to przetrzymam nie mowiac juz czy wznowie treningi, przydaloby sie juz we wrzesniu :( przygotowac sie do nowego roku . . .
mam nadzieje ze do pazdziernika bede wygladac znow jak kiedys . .

Biore ten lek dopiero drugi dzien, jestem przygotowana wydac te pieniadze i mam nadzieje ze efekty beda zadowalajace tymbardziej ze nigdy wczeniniej nie mialam problemu ze skora:( waze 53kg i przyjmuje jedna tabletke dziennie czyli 20mg przy czym Pani doktor powiedziala ze gdyby objawy uboczne nie byly uciazliwe to po 2 tyg moge zwiekszysc do 2 tablt dziennie, w sumie to moze tak zrobie bo chce miec to szybciej za soba :)
pozdrawiam wszystkich i zycze wytrwalosci i zdrowej skory :):):)

There's Latin spirit in everyone :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 153
aha zapomnialam dodac ze moje pierwsze opakowanie kupilam w Aptece na ulicy Warzywnej za 163zl :) i druga rzecz nie wiem czy wy dziewczyny bierzecie tabletki anty? bo ja biore Jeanine

There's Latin spirit in everyone :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
eStReLLa !!!
ten lekarz dermatolog ma cos z głowa !!!
Ten lek to OSTATECZNOSC jak ty masz problemy z niedoczynnoscia nadnerczy
i objawy wystapily po sterydach to po jaka cholere Ci przepisała IZOTEK !!!
Konsultowałaś to z lekarzem urologiem ???

Ja CI powiem cos tak jak Wszystkim za to ze dermatolodzy wypisuja ten lek na widzimisie !!! To Ty bedziesz miala problem ze zdrowiem a nie dermatolog !!!

A wiesz co on bedzie robił w tym czasie odpoczywał an Wyspch Kanaryjskich
a zgadnij kto mu fundnie ta wycieczke....? i to Twoim zdrowiem !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 494
Odnosnie mojej osoby-mam problem z nadwrazliwoscia skory.Otoz kiedy po izoteku schodzi skora nowy naskorek jest na tyle podrazniony,ze widac wyrazne zaczerwienienie.Problem w tym ze nie chce ono zejsc juz od kilku dni i te plamy w kilku miejscach nieladnie wygladaja.Jak mozna temu zapobiec?
Sa jakies masci lagodzace,rozjasniajace takie podraznione miejsca(stosowalem alantan plus i tointex ale niewiele pomaga)???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
najlepszy lekarzem jest CZAS ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
jesli masz plamki po leczeniu to w przyszlosci czeka ci pare zabiegow ... glikoliwych lub kwasy TCA zobacz co to sa za zabiegi. wtedy schodzi zadne masci nie pomoga ja stosowalam... jedynie zabiegi u dermatologo i zeszlo ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 494
odstawiam izotek na jakis czas.Te miejsca o ktorych pisalem caly czas puchna.Skora sie wysusza ale te miejsca pozostaja wilgotne i opuchniete.Zobacze po jakims czasie co sie zmieni.Pozniej moze zejde do 20 mg na dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
jacenty nie mozesz rezygnowac od tak sobie beda gorsze skutki nie mozesz przerwac... nie mozna jak sie zaczelo... przemysl to ... i skonsultuj sie z doktorem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium