SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10105
@Marian 87 - na pierwszym badaniu -15 dni wcześniej -to jest po drugiej dawcę 2ui, IGF 1 miałem niewiele ponad 200.
Mimo to, podniesienie IGF o 80 ng to dobry wynik i nie powinienem dyskwalifikować tego preparatu?
Tak dla pewności dopytuję.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
Wygląda że jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470142
Na igf ma wpływ bardzo dużo czynników
Każdy będzie miał tez ten wynik inny
Z doświadczenia i obserwacji u znajomych przy 5iu większość wyników oscylowało zawsze w granicach 240-310
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10105
Ok, dzięki bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1465
Cześć,
Nurtuje mnie dosyć mocno ten temat.
Miałem kilka lat przerwy od dopingu i treningu. W między czasie przeżyłem spore problemy z sercem, od roku wróciłem do treningów siłowych i cardio, lekarz zdecydowanie odradza mi wejście na cykl sterydowy. Poleca, że jeśli już mam coś brać to hgh lub peptydy. Mam dostęp jedynie do apteki lub chińskiego jina i oczywiście anabolików. Apteka to dosyć kosztowne rozwiązanie. Czy jest jakaś marka na której się nie przejadę? Czy jest jakiś pewny sklep internetowy ? Znalazłem kilka oferujących. Niestety nigdzie nie ma prawdziwych opinii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94558 Napisanych postów 364525 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669340
Sklepu netowego nikt ci nie poda tutaj
Hgh celuj w znane marki osobiście używam andro ,jak masz kaskę wez jedno op na probe wyśli losowa ampe do badań zapłacisz te 1500 zł i masz czarno na biały jak wypada hgh ,ja tak robię albo jakiś znajomy zbada albo się złożymy i jak dana partia jest ok robię sobie jej zapas .podobnie zresztą z saa.opinie z neta to można sobie w buty włożyć jak przelecisz fora/fb to działa wszytsko a zarazem nic nie działa.50% opini to pimperzy i anty pimperzy poszczególnych firm z czego czesc nawet saa w ręku nie miała (znam takich )


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-04-10 04:56:51
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
Panowie czy jak przetrzymam drętwienie rak, palców przy 10 jednostakch to utapi po jakimś czasie? Najgorzej jest nad ranem wybudzam się i mam wrazenie jakby 380 V przeszło przez moje recę masakra. Dołaczyłem codziennie milgamme N w strzałach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470142
Milgamma może coś zaradzi

Jeżeli nie to nie minie

Dopiero po zejściu z dawki lub całkowitym odstawieniu

Przerabiałem temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
W ciagu dnia jeszcze da sie wytrzymać najgorzej w nocy i nad ranem:) No nic jeszcze parę tygodni posiedze na 10j.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
U mnie na szczęście nie ma tego ale dawka 7,5
Kiedyś dałem 10jm na tydzień ale tez bez negatywów

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium