SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 266088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 230
HGH w prochu jak przewozić? Jedni piszą że musi być schłodzone, drudzy że w prochu w temp pokojowej nic się nie stanie, w internecie też różne opinie, więc jak to w końcu jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 336 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10806
A jak Ci przesyłają? W lodówce? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 230
No właśnie będzie to mój pierwszy kontakt z HGH dlatego wolałem się upewnić. Wiele postów z dawnych lat tutaj to "HGH w prochu tylko w lodówce, 4h i już można wyrzucić". Specem nie jestem, ale są chyba patenty z wkładkami chłodzącymi i specjalnym torbami, ale jak każdy wysyła normalnie to jak trochę przeleży w temp pokojowej to się nic nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 336 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10806
Smiało możesz przewozić bez żadnych lodówek. Byle nie zostawiać na najwiekszym słońcu lub w nagrzanych miejscach ;) Rozrobione już powinno trzymać się w lodówce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94971 Napisanych postów 364973 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670604
To rozrobione ma chyba jakiś dodatek dla wydłużenia żywotności
Z 15 lat wstecz z naszym aptecznym hgh latałem w torbie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74478
lekki bół głowy może nie ból ale dyskomfort po hgh jak sobie z tym poradzić ?

ciśnienie książkowe


Zmieniony przez - logoo w dniu 2023-05-13 13:22:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94971 Napisanych postów 364973 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670604
To może nie od hgh

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 1624 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26677
Po GH mnie nigdy nie bolała głowa. Może hyc cisnienie lub inne przyczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 1624 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26677
Aa ok. Jak cisnienie ok to inna przyczyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2033
Cukier nadczo 100 - 105. Leci gh 3,33 ed. Czy z takim cukrem coś robić ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

forma lato