SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402374
Fragment ma to do siebie ze jak się da za mało rozpuszczalnika to gęstnieje ale nie wiem jaka jest różnica w rozposzczaniu w nacl a wodzie bakteriost. Też teraz rozpuszczam w wodzie i tak jak piszesz robi się mętny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Kiedyś nawet kilka razy słyszałem że jak się pieni to znaczy że jest real HGH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
mnie tam nigdy się nie pieniło ,trzeba powoli wpuszczać wodę i nic się nie pieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94518 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669224
Mahler
A jak to wygląda z fragmentem? Ja za pierwszym razem rozrobiłem w 2ml NaCl i wyszedł grudkowaty kisiel. Druga fiolka w 2ml wody bakteriostatycznej i roztwór był tylko mętny, ale płynny.


Jakiej firmy ?Bo actiza jak pamiętam.kiala jedna partie co wymieniali fraga bo właśnie się robił kisiel

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402374
Nie tylko actiza tak miala/ma. Czytalem kiedyś o tym i podobno to normalne dla fragmentu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94518 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669224
A całkiem możliwe, wiem ze kolezce wynienili bez problemów na poprawiony i to się liczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Ja parę lat temu miałem hexarelinę to tam natomiast krystalizował się roztwór w insulinówce Pomimo tego działa ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 334 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10710
lodzianin1
Mahler
A jak to wygląda z fragmentem? Ja za pierwszym razem rozrobiłem w 2ml NaCl i wyszedł grudkowaty kisiel. Druga fiolka w 2ml wody bakteriostatycznej i roztwór był tylko mętny, ale płynny.


Jakiej firmy ?Bo actiza jak pamiętam.kiala jedna partie co wymieniali fraga bo właśnie się robił kisiel


Odkąd pamiętam, to wszyscy mówili, żeby rozrabiać jedynie w wodzie bakteriostatycznej, bo inaczej wyjdzie lipa i właśnie zrobi się kisiel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ja daje w nacl fraga i żaden kisiel nie jest
Może metny lekko to tak
A już miałem z 5 firm

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104082
lodzianin1
Mahler
A jak to wygląda z fragmentem? Ja za pierwszym razem rozrobiłem w 2ml NaCl i wyszedł grudkowaty kisiel. Druga fiolka w 2ml wody bakteriostatycznej i roztwór był tylko mętny, ale płynny.


Jakiej firmy ?Bo actiza jak pamiętam.kiala jedna partie co wymieniali fraga bo właśnie się robił kisiel


Androchem. Na jakimś zagranicznym forum też o tym czytałem żeby dodawać tylko wodę bakt.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium