SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Tylko dretwienie to nie oznaka"lepszego" hgh plus w podrobki dodają srodek który za to odpowiada .( nie pisze tutaj o imperialu oczywiscie)
Ja z dretwieniem mam już spokój ostatnio kilka dni i odpuściło ale tak ze 3 lata wstecz na 5 jm tylko musiałem zrobić odstawkę bo co dzień pobudka średnio 2-3 nad ranem i musiałem wstawac i chodzić i masować ręce taki bol miałem
Teraz lecę na tej dawce i zero takich jazd ( na szczęście) a hgh mam badane przeze mnie w labie (jedna fiolka losowo z opakowania wybrana)i jest ok

Zawsze mnie ciekawi jak dawali sobie radę Coleman czy nesser na pewnie 36 jm dziennie
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Jest jakiś lek który niweluje to drętwienie ale zapomniałem znow ten nazwy coś na M.
No ja właśnie obecnie mam jak mówisz nad ranem to aż Bol ze trzeba masować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
MARIAN 17
Erwi nie tyle co przeskoczyłem, a miałem jakiś tam okres przerwy jak miałem zawody a wcześniej szło 10iu dt , a potem od razu wszedłem na 10iu ed jak zaczałem masę i od razu nie było drętwienia ale też biłem imperiala, a w dnt biłem inne gh bo miałem tam 200iu które już leżało od wiosny w lodówce wiec musiałem w koncu to skosztować i zużyć kiedy się skonczyło zaczeł leciec sam imperial i nie wiem czy zbieg okolicnzoaci czy imp lepszy ale wtedy zaczeło się to drętwienie
(nie chce podawać nazwy tamtego gh bo nie uważam żeby było złe, a nie chce robić anyrekalmy może jakiś zbieg okoliczności, powiem tylko że to jedno z gotowych rozrobionych, ja go akurat nie uzywam ale miałem dla znajomka który potem nie wziął i zostało )





Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2023-01-21 10:29:03


Rozrobione to jedynie znam squiba

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Ciekawa opinia Mariusz, ja od siebie mogę dodać, że nigdy na GH nie miałem drętwienia rąk, a dawka najwyższą to 10 w DT.
Z kolei w pewnym momencie jak dodałem menta to dopiero zacząłem odczuwać mocno drętwienie i zacząłem się zastanawiać na ile wysoki poziom estro może mieć wpływ na konwersję GH do igf-1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ziki2000
MARIAN 17
Erwi nie tyle co przeskoczyłem, a miałem jakiś tam okres przerwy jak miałem zawody a wcześniej szło 10iu dt , a potem od razu wszedłem na 10iu ed jak zaczałem masę i od razu nie było drętwienia ale też biłem imperiala, a w dnt biłem inne gh bo miałem tam 200iu które już leżało od wiosny w lodówce wiec musiałem w koncu to skosztować i zużyć kiedy się skonczyło zaczeł leciec sam imperial i nie wiem czy zbieg okolicnzoaci czy imp lepszy ale wtedy zaczeło się to drętwienie
(nie chce podawać nazwy tamtego gh bo nie uważam żeby było złe, a nie chce robić anyrekalmy może jakiś zbieg okoliczności, powiem tylko że to jedno z gotowych rozrobionych, ja go akurat nie uzywam ale miałem dla znajomka który potem nie wziął i zostało )






Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2023-01-21 10:29:03


Rozrobione to jedynie znam squiba



jest jeszcze Somatogen i Androchem, chociaż Andro chyba nie ma w PL jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
MARIAN 17
Jest jakiś lek który niweluje to drętwienie ale zapomniałem znow ten nazwy coś na M.
No ja właśnie obecnie mam jak mówisz nad ranem to aż Bol ze trzeba masować
milgamma N czyli B1,B6,B12 w iniekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ziki2000
MARIAN 17
Erwi nie tyle co przeskoczyłem, a miałem jakiś tam okres przerwy jak miałem zawody a wcześniej szło 10iu dt , a potem od razu wszedłem na 10iu ed jak zaczałem masę i od razu nie było drętwienia ale też biłem imperiala, a w dnt biłem inne gh bo miałem tam 200iu które już leżało od wiosny w lodówce wiec musiałem w koncu to skosztować i zużyć kiedy się skonczyło zaczeł leciec sam imperial i nie wiem czy zbieg okolicnzoaci czy imp lepszy ale wtedy zaczeło się to drętwienie
(nie chce podawać nazwy tamtego gh bo nie uważam żeby było złe, a nie chce robić anyrekalmy może jakiś zbieg okoliczności, powiem tylko że to jedno z gotowych rozrobionych, ja go akurat nie uzywam ale miałem dla znajomka który potem nie wziął i zostało )






Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2023-01-21 10:29:03


Rozrobione to jedynie znam squiba


Tak jak erwin soma ma Andro ma ale nie wiem czy w pl tez, novo tez ma

Erwi myśle ze estro ma dość spory wpływ na wynik igf
Ale ja akurat wczoraj badałem i watro 44 wiec ciut ponad normę gdzie 30 grudnia było 145 a drętwienie jeszcze większe

Milgamma o to właśnie mi chodziło na drętwienie ale czy pomaga nie wiem bo nie stosowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5556
Tak pomaga, biłem to bo mi ktoś doradził, codziennie po 1 amp i przy wybraniu 15 amp. przeszło całkowicie, ja zwiększyłem z 3 iu na 6iu tylko, że Jintroipin i po jakimś miesiącu miałem mega problemy z drętwieniem dłoni w nocy, spać się nie dało, czułem wręcz ucisk z wewnętrznej strony przy bicepsie i od tego w stronę dłoni miałem zdrętwiałą ręke i bolała. Rano nie mogłem kubka z herbatą złapać bo miałem tak opuchnięte dłonie. Po wybraniu tej 'kuracji' z milgammy ustały te wszystkie dokuczliwe objawy całkowicie.


Zmieniony przez - galazka93 w dniu 2023-01-23 12:43:15
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
galazka93
Tak pomaga, biłem to bo mi ktoś doradził, codziennie po 1 amp i przy wybraniu 15 amp. przeszło całkowicie, ja zwiększyłem z 3 iu na 6iu tylko, że Jintroipin i po jakimś miesiącu miałem mega problemy z drętwieniem dłoni w nocy, spać się nie dało, czułem wręcz ucisk z wewnętrznej strony przy bicepsie i od tego w stronę dłoni miałem zdrętwiałą ręke i bolała. Rano nie mogłem kubka z herbatą złapać bo miałem tak opuchnięte dłonie. Po wybraniu tej 'kuracji' z milgammy ustały te wszystkie dokuczliwe objawy całkowicie.



Zmieniony przez - galazka93 w dniu 2023-01-23 12:43:15


Czyli siedziało co miało siedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
Wojdam92
Czyli który z hgh jest najlepszy z tych co wieniliscie ? Bo temat długi 100+ stron.


Nikt wszystki gh z rynku raczej nie bil. Na pewno jest sporo dobrych gh a drugie tyle lipy. Kwestia do czego masz dostep kolego. Bo nie sposob wymienic jakies firmy a dostepu miec nie bedziesz.

Z ostatnich jakie bielm j swojego doswidczenia dzialanie wszedzie poodbne, wiec w kwesti cenny moje typy

Vertex ktory aktualnie bije i jest lux
Imperial
Andro

Za jakis czas bede przechodzil na Ions Pharma bo wpadlo kilka opakowan z pierwszego rzutu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium