SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 265810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
To zależy do czego masz dostęp . Ja stosuje imperial / vertex . No i j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402807
milczak81
Cześć, straszny spam w tym temacie, nie jestem w stanie przejść wszystkich kart (za dużo tego). Czy ktoś mógłby mi wypisać parę sprawdzonych labów HGH? Udało mi się wyczytać tylko, że bionitropin jest legit, ale to chyba też jeden z najdroższych. Są też jakieś sprawdzone, przebadane, ale tańsze?


Np.
Soda
Imperial
Vertex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94944 Napisanych postów 364929 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670495
U nie wśród znajomych najpopularniejsze hgh to
Androchem
Dna
Imperial
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
Dna sprawdzone i stosowane, Aquila Andro polecane
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
U mnie chłopaki chwała Dna, Squiba bardzo są zawiedzeni z Imperiala ktoś chyba na złość zrobił
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9068 Napisanych postów 82767 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699995
Vitamin że co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3144
milczak81
Cześć, straszny spam w tym temacie, nie jestem w stanie przejść wszystkich kart (za dużo tego). Czy ktoś mógłby mi wypisać parę sprawdzonych labów HGH? Udało mi się wyczytać tylko, że bionitropin jest legit, ale to chyba też jeden z najdroższych. Są też jakieś sprawdzone, przebadane, ale tańsze?


Bioniche mial normalna cene jak inne na rynku tak by podskoczyl mowisz..

DNA,
Egzogen,
gh
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18486 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205720
Już koniec podawania firm, zaraz zrobi się niepotrzebny spam.
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94944 Napisanych postów 364929 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670495
Najlepiej złapać kilku koleżków, zrobić zrzutkę i przebadać sobie jakąś firmę
Jak każdy z kilku osób planuje poświęcić kilka koła na hgh to składka po 3/4 stówki nie nadszarpnie mocno budżetu a będzie pewności że nie bijesz jakiegoś cjc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 41 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 389
Witam

Lecę na rHGH Biotronic 3ui x dziennie i na drugi dzień po każdej injekcji wychodzi zaczerwienienie, miejsce jest spuchnięte i swędzi.
Co to może być?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

forma lato