SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Vertex

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 213 dni Przeczytanych tematów 2087
Ten somatrogon z poprzedniej strony to ciekawa sprawa, właśnie miałem pisać o tym. Tylko jakie to ma przełożenie w porównaniu do "normalnego" gh, jeśli chodzi o poziom igf ? Cena też podobno nie ciekawa. Przypomina mi to z teorii real cjc, bo takowe podobno też można walić raz na tydzień, ale undery nie mają sprzętu po prostu żeby go wyprodukować.


Zmieniony przez - kadafi2 w dniu 2024-01-20 12:50:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4294
Biorę Panaxa jakoś od końca lipca najpierw 4ui 5x w tygodniu potem 5u 5x/tydzień. Zrobiłem przedwczoraj badania igfu i wyszło ledwo 220ng/ml wcześniej na fejkowym jak mi się wydawało chińczyku było 173ng/ml. Czy ten Panax jest taki słaby czy mój dil robi mnie w balona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 40 Wiek 188 dni Na forum 188 dni Przeczytanych tematów 566
colin2000
Na MK 677 nie ugrasz więcej IGF1 jak górna granica normy. Badania o której zrobisz bez róznicy. MK 677 wrzucasz codziennie, także metabolizuje się dłużej.


No to ugrałem ;)

Przed cyklem: 265ng/ml
Po 2 miesiącach na MK-677 (30mg/dzień): 357 ng/ml



3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
No ładnie. Jakie dawki bierzesz MK? Leci SAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
F1.08
CIEKAWOSTKA:

Pfizer wypuścił nową "wersję" hormonu wzrostu - NGENLA.
To zwykły HGH "długodziałający". Robi się jednego strzała na tydzień, a stężenie jest stałe. Z tego co słyszałem, efekt taki uzyskano łącząc HGH z HCG(które traci wtedy swoje właściwości do pobudzania jąder). Ciekawe czy i kiedy undery to zrobią





Ciekawy teamt. Parę lat temu czytałem że pracują nad takim hormonem GH długodziałającym, aby był komfort dla dzieci oraz dorosłych z niedoborem HGH. Mógłbys jeszcze wyjaśnić o co chodzi z HGH a HCG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94552 Napisanych postów 364512 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669312
aree1987
Biorę Panaxa jakoś od końca lipca najpierw 4ui 5x w tygodniu potem 5u 5x/tydzień. Zrobiłem przedwczoraj badania igfu i wyszło ledwo 220ng/ml wcześniej na fejkowym jak mi się wydawało chińczyku było 173ng/ml. Czy ten Panax jest taki słaby czy mój dil robi mnie w balona?


U mnie hgh panaxa nie biją to nie wiem jak wypada.
Jak e2 u ciebie?I jak wątroba?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4294
lodzianin1

Jak e2 u ciebie?I jak wątroba?

E2 120 czyli 3x norma próbuje delikatnie obniżać symexem ale nie za duzo alt teraz nie robiłem ale na początku stycznia 62 norma do 45 ggtp 25 czyli połowa normy więc nie jest chyba źle.


Zmieniony przez - aree1987 w dniu 2024-02-01 19:47:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
colin2000
F1.08
CIEKAWOSTKA:

Pfizer wypuścił nową "wersję" hormonu wzrostu - NGENLA.
To zwykły HGH "długodziałający". Robi się jednego strzała na tydzień, a stężenie jest stałe. Z tego co słyszałem, efekt taki uzyskano łącząc HGH z HCG(które traci wtedy swoje właściwości do pobudzania jąder). Ciekawe czy i kiedy undery to zrobią





Ciekawy teamt. Parę lat temu czytałem że pracują nad takim hormonem GH długodziałającym, aby był komfort dla dzieci oraz dorosłych z niedoborem HGH. Mógłbys jeszcze wyjaśnić o co chodzi z HGH a HCG?


Nie jestem tu ekspertem więc powiem tylko tyle, ile Palumbo powiedział na RxMuscle..a on czasami plecie głupoty. Z tego co mówił, dodanie HCG do HGH powoduje, że HGH jest stabilniejsze... natomiast HCG traci swoje właściwości i można to nawet dzieciom podawać. Staje się tylko takim "pomocnikiem". Coś tam o białkach wspominał itd...

EDIT: Żeby była jasność...ja nie piszę o samodzielnym mieszaniu jednego i drugiego - oni to robią na poziomie jakimś farmaceutycznym podczas produkcji. Samemu to ty tak nie mieszaj HCG z HGH


Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2024-02-01 20:26:31

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94552 Napisanych postów 364512 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669312
aree1987
lodzianin1

Jak e2 u ciebie?I jak wątroba?

E2 120 czyli 3x norma próbuje delikatnie obniżać symexem ale nie za duzo alt teraz nie robiłem ale na początku stycznia 62 norma do 45 ggtp 25 czyli połowa normy więc nie jest chyba źle.



Zmieniony przez - aree1987 w dniu 2024-02-01 19:47:23


A to ok ,bo jak wątroba kuleje i e2 ubite to igf może leżeć, ale u ciebie jest ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium