SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
Raczej liznął translator Nie znam typa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388255
to jest cos ala, zejdz z testa zeby przeczyscilo ci receptory, do dzisiaj wiele osob twierdzi ze tak jest, a jak jest to nie mam pojecia

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
ronie220
To mówił chociażby Rębiś, którego tak wychwalają jako trenera od użytku sterydów Czyżby przeczytał parę badań na darmowym portalu, bo liznął angielski i od razu wyciągał wnioski z dupy ?





Proszę cię wolę posłuchać jakiegoś np Sarceva jak stosować hgh niż naszych "guru" plus pewnie najlepiej jak zejdziesz z hgh wskoczyć na jakieś peptydy od nich i cyk pyk już kodzik leci %


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-04-28 17:28:23

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1465
Cześć Panowie,
Lecę 2 tygodnie na Androchemie.
Pierwszy problem jaki zauważyłem, to gdy dodaje wodę, podciśnienie spienia substancję (która osadza się na ściankach), odstawiam do lodówki dopiero po jakimś czasie nabieram. Nie jest to błąd ?
Zrobiłem badania tak jak tutaj opisywaliście, igf i hormon ponad normę.
Ale kompletnie nie widzę regeneracji na której mi zależało, na poprawie skóry etc.
Do tego w ciągu dnia muszę walnąć drzemkę, z 6-7h snu mój organizm teraz potrzebuje minimum 8-10. Gdzie ta energia?
Zaczynałem od dawki 3-4 teraz od kilku dni 5-6. Żadnych efektów ubocznych nie widzę po za tą zamułką codziennie po około 8h od pobudki. Próbowałem to przemęczyć to wieczorem odcinka.
Z pozytywów to siła mocno w górę i lepsze ubicie górnych partii.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Wpuszczaj wodę po ściance i wolniej
Badałeś cukier ?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1465
Nie da rady wpuszczać powoli. Od razu podciśnienie zaciąga całą wodę bakteriostatyczną ze strzykawki. Ułamek sekundy. Może zmienić na sól fizjologiczną?
Tak badam regularnie, odstawiłem ozempic i na początku na czczo miałem lekko podniesiony. Po posiłkach w dole normy. Krzywa cukrowa idealnie. Teraz biorę berberyne 500 HCl i na czczo trzyma się lekko poniżej górnych widełek normy. Ozempic jechałem by ograniczyć łaknienie na redukcji, działa niesamowicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402382
Jaki jest problem żeby tłoczek przytrzymać i nie wpuścić wody za szybko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Jw też używam non stop ac teraz z wygody przeskoczyłem na liqiud

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3007
anczej
Nie da rady wpuszczać powoli. Od razu podciśnienie zaciąga całą wodę bakteriostatyczną ze strzykawki. Ułamek sekundy. Może zmienić na sól fizjologiczną?
Tak badam regularnie, odstawiłem ozempic i na początku na czczo miałem lekko podniesiony. Po posiłkach w dole normy. Krzywa cukrowa idealnie. Teraz biorę berberyne 500 HCl i na czczo trzyma się lekko poniżej górnych widełek normy. Ozempic jechałem by ograniczyć łaknienie na redukcji, działa niesamowicie.


Domyślam się że wpuszczasz wode jakas duża igła? Spróbuj nabrać do insulinowki i wtedy będzie Ci zaciągało bardzo pomalu i skieruj igłę na ściankę i ampe poziomo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ja też tak mam ze jak daje HGH to wczesniej wieczorem zasypiam, w dzien miałem zamułke ok południa ale dodałem berberyne hcl 2 kap dziennie i juz w dzien jest ok

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium