SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 265997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 514 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8893
lodzianin1
Hcg kiedyś woziłem latem w schowku min 2 tyg bo zapomniałem a grzało akurat mocno ,myślałem że kibel będzie ale wbilem i gitarka

Mi w szafce w pracy leży pół nabrane insulinowki o której zapomniałem. Któryś tydzień z rzędu. HCG, Melka czort wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5445 Napisanych postów 15466 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388776
to nie jest tak, ze dziala polozy sie w swietle dnia na 5h i nagle nie dziala w ogole z tego co mi wiadomo to ulega degradacji znacznie szybciej niz w niskiej temp.

ja znam osobiscie i to nie jeden przypadek jak gosc trzyma nawet tabsy t3/4 w lodowce, bo boi sie o biodegradacje.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2/2/2023 3:12:46 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3023
Z nikąd się to nie wzięło zeby trzymać w lodówce tylko po badaniach i to nie kucharzy ug.. Nie możliwością jest wywnioskować ze 1 vial trzymany w temp pokojwoej nie uległ degradacji
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1016
Panowie lecę gh 2 mięsiace 5ui ed 2.5 rano 2.5 wieczór samo badanie gh było 0-3 wynik 30
Igf tak jak stał tak stoi lub nawet spadł ale badanie robiłem bez wieczornej inj gh czyli rano 3ui poszło i na drugi dzień rano badanie samo igf po 2 miesiącach wynik taki sam lub niższy co po tym wnioskować dodam ze palce od rak same ręce nawet nogi na kiblu drętwieją stosuje imperial/endogenic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Wiadomo kiedy premiera tego andro gotowego ??
I czy cena będzie wyższa niż ich hgh w prochu?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94959 Napisanych postów 364957 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670562
też czekam podobno 1-2 tyg
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Efos
Panowie lecę gh 2 mięsiace 5ui ed 2.5 rano 2.5 wieczór samo badanie gh było 0-3 wynik 30
Igf tak jak stał tak stoi lub nawet spadł ale badanie robiłem bez wieczornej inj gh czyli rano 3ui poszło i na drugi dzień rano badanie samo igf po 2 miesiącach wynik taki sam lub niższy co po tym wnioskować dodam ze palce od rak same ręce nawet nogi na kiblu drętwieją stosuje imperial/endogenic


A w jakim stanie masz wątrobę? Lecą jakieś inhibitory aromatazy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1016
W sumie nie lecą reugralnie ale dałem koło 10 dni temu 2 i pół tabletki ari łącznie w ciągu tygodnia ostatnia koło 10 dni temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94959 Napisanych postów 364957 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670562
Jak watroba słabo pracuje i e2 nisko to igf może lezec

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Duże różnice odczuliscie dając hgh 5 jednostek ed a zmieniając na 10 jednostek w dni treningowe ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

forma lato