SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699727
Brałbym rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94604 Napisanych postów 364562 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669442
Też bym bral rano
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3700 Napisanych postów 3136 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16583
F1.08
Po świętach odpalam HGH - wersja "budżetowa"... 3-4 jednostki. Wiem, wiem - nie spodziewam się cudów, bardziej regeneracyjnie się nastawiam, co też pomoże przy cięższych treningach. Ale pytanie mam takie - brać z rana czy przed snem? Bo spotkałem się z różnymi teoriami kiedy brać GH w takich niższych dawkach.


Właśnie mam podobną sytuację że możliwe ze będę mógł sobie pozwolić na HGH ale licząc 3iu dziennie to 100iu wychodzi miesiąc ( cel regeneracja głównie bo oststnio zasypiam 2godz budze sie i próbuje zasnąć do rana i jest np.7-8 rabi to wstaje z łóżka jak za kare albo bo muszę do wc) HGH jak sie zacznie to ile warto brać ? Cel- regeneracja głównie no miesiąc to wątpię ze wystarczy ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Mniej niż pół roku to bym chyba nie brał :) ale 3-4 miesiące też powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402393
Bez większego sensu na miesiąc żeby tylko sen poprawić.. nie lepiej znaleźć tego przyczynę i ja wyeliminować? Czym to jest spowodowane??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3700 Napisanych postów 3136 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16583
wincol
Bez większego sensu na miesiąc żeby tylko sen poprawić.. nie lepiej znaleźć tego przyczynę i ja wyeliminować? Czym to jest spowodowane??


Gdzieś już o tym pisałem zwłóknienia mam które powodują ucisk na kręgosłup szyje podbrzusze nikt nie chce sie podjąć i wyciąć. A człowiek musi sie męczyć i śpi po 2godz na dobe ( jeśli uda sie zasnąć )

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
To zamiast gh na miesiąc lepiej się zainteresować dsip + epitalon jeśli tylko o sen chodzi
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699727
W takiej opcji szkoda kasy na hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Michass90
F1.08
Po świętach odpalam HGH - wersja "budżetowa"... 3-4 jednostki. Wiem, wiem - nie spodziewam się cudów, bardziej regeneracyjnie się nastawiam, co też pomoże przy cięższych treningach. Ale pytanie mam takie - brać z rana czy przed snem? Bo spotkałem się z różnymi teoriami kiedy brać GH w takich niższych dawkach.


Właśnie mam podobną sytuację że możliwe ze będę mógł sobie pozwolić na HGH ale licząc 3iu dziennie to 100iu wychodzi miesiąc ( cel regeneracja głównie bo oststnio zasypiam 2godz budze sie i próbuje zasnąć do rana i jest np.7-8 rabi to wstaje z łóżka jak za kare albo bo muszę do wc) HGH jak sie zacznie to ile warto brać ? Cel- regeneracja głównie no miesiąc to wątpię ze wystarczy ?


Na sen to lepiej daj CBD i CBN

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3700 Napisanych postów 3136 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16583
lasican1
To zamiast gh na miesiąc lepiej się zainteresować dsip + epitalon jeśli tylko o sen chodzi


Peptydy też biorę spokojnie :) to peptydy pomogły mi wygoić wszystkie rany które były wielkie cala klatka piersiowa dosłownie..
Dsip epitalon ghk-cu selank bpc157 leci nie mal caly czas

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium