SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
Dałem kiedyś swojej wbiła z 6 jednostek jednocześnie i za około 1h taki głód jej się włączył że podziękowała za GH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Głód to już zły objaw bo świadczy ewidentnie o tym ze w środku jest ghrp6. Z tego co udało mi się ustalić to po dobrym gh uczucie głodu ustaje niezależnie od tego jak bardzo byłbyś wcześniej głodny. Jeśli ktoś bierze pierwszy raz napewno tez drętwienie nie powinno pojawić się od razu tylko po paru tygodniach. Jeśli pojawia się od razu to w środku raczej jest coś jak kortyzon. Jeśli jest kortyzon to jak ktoś zna swój organizm i wie gdzie mu sie odklada od kortyzolu to od razu wyłapie. Cukier (podobno) może spadać ale tylko w okolicach 2-3 godziny i nie u każdego, a w ciagu dnia ma byc znacznie podniesiony cukier( i tutaj uwaga bo kortyzon tez podnosi) Najlepiej bić gh przy w miarę dobrej formie to wtedy widać od razu co się dzieje z sylwetka. Zmiany z sylwetka maja być na plus a nie gadka ze ma ciagnac wodę itd. Jakzaczynacie wyglądać jakbyście mieli zespół cushinga, brzuch się robi galareta itd to macie lipę Najlepiej kupić w aptece najtańsze omnitrope i porównać (omni koło 2k za całkiem przyzwoita ilość, lub najtaniej koło 7stowek za malutka ilość iu ale wystarczy żeby sprawdzicjak ktoś umie obserwować swój organizm

kolejny sposób to znaleźć pare osób które tez biją i im zależy na dobrym i złożyć sie na badanie które obecnie można załatwić tanio a przy kilku osobach to wychodzi naprawdę mała suma


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2022-11-22 12:18:49
2

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
PrzeGibon
Głód to już zły objaw bo świadczy ewidentnie o tym ze w środku jest ghrp6. Z tego co udało mi się ustalić to po dobrym gh uczucie głodu ustaje niezależnie od tego jak bardzo byłbyś wcześniej głodny. Jeśli ktoś bierze pierwszy raz napewno tez drętwienie nie powinno pojawić się od razu tylko po paru tygodniach. Jeśli pojawia się od razu to w środku raczej jest coś jak kortyzon. Jeśli jest kortyzon to jak ktoś zna swój organizm i wie gdzie mu sie odklada od kortyzolu to od razu wyłapie. Cukier (podobno) może spadać ale tylko w okolicach 2-3 godziny i nie u każdego, a w ciagu dnia ma byc znacznie podniesiony cukier( i tutaj uwaga bo kortyzon tez podnosi) Najlepiej bić gh przy w miarę dobrej formie to wtedy widać od razu co się dzieje z sylwetka. Zmiany z sylwetka maja być na plus a nie gadka ze ma ciagnac wodę itd. Jakzaczynacie wyglądać jakbyście mieli zespół cushinga, brzuch się robi galareta itd to macie lipę Najlepiej kupić w aptece najtańsze omnitrope i porównać (omni koło 2k za całkiem przyzwoita ilość, lub najtaniej koło 7stowek za malutka ilość iu ale wystarczy żeby sprawdzicjak ktoś umie obserwować swój organizm

kolejny sposób to znaleźć pare osób które tez biją i im zależy na dobrym i złożyć sie na badanie które obecnie można załatwić tanio a przy kilku osobach to wychodzi naprawdę mała suma



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2022-11-22 12:18:49
ok a jeśli jest to np. GHRP6 lub inny peptyd to co wtedy z IGF1?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Nie mam pojecia. Dopiero zgłębiam temat hgh

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61966
Ważna rzecz jest taka, że ja głodu nie czułem ktoś polecił mi zjeść słodkie, że niby cukier. Mam glukometr.
Troche badań przepisanych, łacznie z tarczycowymi, jonogram. Usg brzucha.
Najlepsze, że lekarz ktory temat gh, peptydow zna do mnie ze wyglada jak atak paniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
colin2000
Dałem kiedyś swojej wbiła z 6 jednostek jednocześnie i za około 1h taki głód jej się włączył że podziękowała za GH.


Bardzo dziwne, przy GH nie powinno mieć wpływu bezpośrednio na apetyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
erwinoos
colin2000
Dałem kiedyś swojej wbiła z 6 jednostek jednocześnie i za około 1h taki głód jej się włączył że podziękowała za GH.


Bardzo dziwne, przy GH nie powinno mieć wpływu bezpośrednio na apetyt.
Tak też się zdziwiłem tym bardziej HGH sprawdzone przeze mnie w 100%. Mnie podnosi glukozę,a na apetyt, głód wogóle nie wpływa. W biłłem kiedys jednorazowo całe 10 jednostek jedyne co to cały dzień miałem powyżej 130 cukru, zazwyczaj nie przkracza 100-110mg% max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94608 Napisanych postów 364569 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669467
colin2000
PrzeGibon
Głód to już zły objaw bo świadczy ewidentnie o tym ze w środku jest ghrp6. Z tego co udało mi się ustalić to po dobrym gh uczucie głodu ustaje niezależnie od tego jak bardzo byłbyś wcześniej głodny. Jeśli ktoś bierze pierwszy raz napewno tez drętwienie nie powinno pojawić się od razu tylko po paru tygodniach. Jeśli pojawia się od razu to w środku raczej jest coś jak kortyzon. Jeśli jest kortyzon to jak ktoś zna swój organizm i wie gdzie mu sie odklada od kortyzolu to od razu wyłapie. Cukier (podobno) może spadać ale tylko w okolicach 2-3 godziny i nie u każdego, a w ciagu dnia ma byc znacznie podniesiony cukier( i tutaj uwaga bo kortyzon tez podnosi) Najlepiej bić gh przy w miarę dobrej formie to wtedy widać od razu co się dzieje z sylwetka. Zmiany z sylwetka maja być na plus a nie gadka ze ma ciagnac wodę itd. Jakzaczynacie wyglądać jakbyście mieli zespół cushinga, brzuch się robi galareta itd to macie lipę Najlepiej kupić w aptece najtańsze omnitrope i porównać (omni koło 2k za całkiem przyzwoita ilość, lub najtaniej koło 7stowek za malutka ilość iu ale wystarczy żeby sprawdzicjak ktoś umie obserwować swój organizm

kolejny sposób to znaleźć pare osób które tez biją i im zależy na dobrym i złożyć sie na badanie które obecnie można załatwić tanio a przy kilku osobach to wychodzi naprawdę mała suma




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2022-11-22 12:18:49
ok a jeśli jest to np. GHRP6 lub inny peptyd to co wtedy z IGF1?


Na cjc z ghrp igf w kosmosie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
Panowie, jak wygląda aktualnie działanie Imperial'a?

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
imp bardzo dobrze , osobiście używam tylko imperiala

tylko latają dwie wersja, chociaż nie wiem czy ten podrobiony wypada bo może i działa, ori ma grawer na fiolce, a podróbka nakejkę


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2022-11-24 12:27:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium