SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 265397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
nie wiem jak u Ciebie ale z tymi parcelami to różnie bywa , zapytaj czy kurier odbiera paki jutro , i bedzie na piątek bo to różnie tam bywa a dpd jedna z gorszych firm , przynajmniej w moich rejonach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470291
Dostarczal mi dzisiaj pake i gadalem czy jak go wezwe to przyjedzie przed robota za nim wyjde i na 90% nie zdąży wiec to jedyna opcja zeby polecialo rano. Zrobiłbym to dzisiaj ale dostałem dane za pozno do wysylki. Parcel mam 800m od domu zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887392
Marian 87.
Dostarczal mi dzisiaj pake i gadalem czy jak go wezwe to przyjedzie przed robota za nim wyjde i na 90% nie zdąży wiec to jedyna opcja zeby polecialo rano. Zrobiłbym to dzisiaj ale dostałem dane za pozno do wysylki. Parcel mam 800m od domu zobaczymy


U mnie jak w parcelach nadaje paki - to 8 rano nadanie paczki - 12/13 kurier paczki odbiera i następny dzień w miejscu docelowym.
DPD aktualnie chyba numer jeden jeśli chodzi o kurierkę. No czasami też InPost się wykazuje ale z ich kurierami to różnie za to paczkomaty mają numero uno ostatnio paczki ~17h i dostarczone :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16208 Napisanych postów 18126 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196735
Jeżeli nie nadajesz paczki gdzieś w Bieszczadach przy granicy z UA i odbiorca nie ma adresu na wiosce na drugim krańcu polski to paka dochodzi na następny dzień roboczy. Chyba że mają miejsce jakieś zdarzenia losowe. A DPD wcale nie jest liderem w rankingach skuteczności
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
W moich rejonach dpd wymiata
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nie a lepszych/gorszych firm kurierskich są tylko niemoty na magazynach/rozdzielniach i pyzdowaci kurierzy ,jak źle trafisz to porażka
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
punkty pickUP po fotgrafach czy kioskach ruchu sobie odpusc, tam zawsze mowia ze przed poludniem kurier odbiera a odbiera jak sie wyrobi bo ma swoje do rozwiezienia i jeszcze drugie tyle do pozbierania, znajdz na necie rozdzielnie i tam sa punkty przyjec gdzie paczka w mig trafia do pociagu albo tira i jedzie, najlepiej zaznacz odbior 24h wtedy sie staraja zeby bylo, no i wklad + torebka termoizolacyjna zakladam ze masz taki komplet
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887392
Lordwais
punkty pickUP po fotgrafach czy kioskach ruchu sobie odpusc, tam zawsze mowia ze przed poludniem kurier odbiera a odbiera jak sie wyrobi bo ma swoje do rozwiezienia i jeszcze drugie tyle do pozbierania, znajdz na necie rozdzielnie i tam sa punkty przyjec gdzie paczka w mig trafia do pociagu albo tira i jedzie, najlepiej zaznacz odbior 24h wtedy sie staraja zeby bylo, no i wklad + torebka termoizolacyjna zakladam ze masz taki komplet


Dziwna teoria
Mój jeden punkt jest w sklepie z akcesoriami domowymi a drugi w punkcie opłat spółdzielczych
Nawet kilka dni temu wysyłana paczka

2019-02-15 14:38:25 Przesyłka odebrana przez Kuriera
2019-02-15 09:41:07 Nadanie przesyłki w punkcie Pickup

Jak widać Paczka tego samego dnia odebrana a następnego do południa już do odbioru
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
To zależy kto wozi, wcześniej u mnie słabo gość ogarnial, teraz inny jest prze chooy ninja, zawsze jest bez wyjątków, zapyerdala jak mały robocik a 50 pare lat będzie mial, laska mu pomaga, nawet fajna ;) rozwozi male paczki
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
jw, po co ten pospiech zawody jakies? czwartek wyleci moze na piatek dojdzie a moze na poniedzialek zalezy kto jak w robocie robi, wyjdzie w poniedzialek bedzie na wtorek, chyba lepiej co
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium