SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 309 dni Przeczytanych tematów 820
czemon
e-lite
Ja teraz lece po 10 ui chyba 3 miesiąc ale szału nie ma %)
Nie widzę dużej różnicy pomiędzy 5 a 10 . Może jedynie w retencji i w bólu nadgarstka %)



Rozumiem że jesteś długo na forum ale to co piszesz to totalne bzdury, jeżeli nie widzisz różnicy między 5 a 10ui gh to musisz walić jakieś chińskie badziewia , ja rozumiem że wam w opłacanych badaniach wychodzi na 10ui 9.5 gh ale wejście pod uwagę kilka aspektów czyli jakość , podam przykład możesz zjeść steka za 50 złoty i możesz zjeść steka za 500 , w obu przypadkach to 300gram mięsa niby to samo ale jednak nie . Moje doświadczenia opieram na prawdziwym gh prosto z apteki którego miałem w swoim czasie przyjemność przyjmować przez rok, różne chinczyki miałem , w badaniach wypadały przyzwoicie ale nie miały podjazdu do apteki , więc jak piszecie o środkach warto dodać czy to jednak apteka do której poszliście odebrać lek czy wypierdek od cygana mówiący że to towar z najwyższej półki .


to 300 czy gram? Bo Gram mięsa za 300 to przesada

Co do jakości GH to okazuje się, że lepiej brać te niedosypane o czystości 98% niż te przesypane o (nie)czystości 95%. Słyszałem to już gdzieś wcześniej i najpierw myślałem, że chłop tak gada, żeby wypchnąć swój towar. Pytałem dwa razy czat gpt o to i potwierdził.


Zmieniony przez - Vizun w dniu 2023-06-27 03:09:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Elite chodzi o to ze podpierają się ludzie badaniami jakie to super hgh a nie zwracają uwagi jak ważne jest czystość surowca i technologia jego tworzenia o tym już nikt nie mówi a jak ktoś pisze ze na jednym hgh bardziej puchnie chociaż dawka taka sama to piszą ze farmazon
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 309 dni Przeczytanych tematów 820
ziki2000
Elite chodzi o to ze podpierają się ludzie badaniami jakie to super hgh a nie zwracają uwagi jak ważne jest czystość surowca i technologia jego tworzenia o tym już nikt nie mówi a jak ktoś pisze ze na jednym hgh bardziej puchnie chociaż dawka taka sama to piszą ze farmazon


Technologia wszędzie jest taka sama - rekombinacja DNA za pomoca bakterii e.coli. Ważniejsze co robią z tym po, Denaturacje oczyszczanie, ch**a się na chemii i technologii medycznej znam, ale generalnie po produkcji kluczowe jest usunięcie białek i innych pozostałości. Słabiej się oczyści - więcej prochu zostanie i chińczyk więcej zarobi. A po wbiciu może się dziać wszystko. Od nic, po reakcje alergiczne, immunologiczne i to nawet wymierzone w samo GH. Nie chce mi się tego bota męczyć, bo strasznie oszczędny w odpowiadaniu jest. Jak ktoś ma ochotę może go pomęczyć. Choć najważniejsze z tego jest to, że żeby GH działało nie wystarczy żeby tam było GH w odpowiednim stężeniu, ale też jak najwyższej czystości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Stad jest taka roznica często miedzy apteka a underem
Stężenie to nie wszystko na papierze
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
Problem w tym że najcięzej jest zdobyć reckę na GH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
No właśnie ciekawe kto tutaj odbierał hgh w aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
flex1976
No właśnie ciekawe kto tutaj odbierał hgh w aptece


napewno jakis chlop, ktory ma ponizej 150cm wzrostu
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2047
Panowie. Somatogen z Egzo gen pharma warto inwestowac hajs w to Gh??? Bo moge miec w dobrej cenie ale czy jest to cos warte???

Everything What Have Begining Has An End

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1680
gorilazz
Panowie. Somatogen z Egzo gen pharma warto inwestowac hajs w to Gh??? Bo moge miec w dobrej cenie ale czy jest to cos warte???


kiedyś badałem się na enanie 250e4d. to wyszło mi jakieś 60% stężenie (wcześniej leciałem Corelabs), więc jak zaniżają test, to myślisz, ze hgh jest legitne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
zhuadin
gorilazz
Panowie. Somatogen z Egzo gen pharma warto inwestowac hajs w to Gh??? Bo moge miec w dobrej cenie ale czy jest to cos warte???


kiedyś badałem się na enanie 250e4d. to wyszło mi jakieś 60% stężenie (wcześniej leciałem Corelabs), więc jak zaniżają test, to myślisz, ze hgh jest legitne?


mozesz pokazac te badania, ze tam siedzi kolo 150mg/ml?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium