SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1680
lordknaga
zhuadin
gorilazz
Panowie. Somatogen z Egzo gen pharma warto inwestowac hajs w to Gh??? Bo moge miec w dobrej cenie ale czy jest to cos warte???


kiedyś badałem się na enanie 250e4d. to wyszło mi jakieś 60% stężenie (wcześniej leciałem Corelabs), więc jak zaniżają test, to myślisz, ze hgh jest legitne?


mozesz pokazac te badania, ze tam siedzi kolo 150mg/ml?


Byłem na innym labie i wychodziło mi pod 3000 na badaniach. Jak przeszedłem na egzo, to czułem spadek, więc zbadałem i wyszło mi nie całe 2000 na tej samej dawce. Reszte dopowiedz sobie sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Żaden wyznacznik
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1680
e-lite
Żaden wyznacznik


byłem na innym labie i miałem wynik x, wszedłem na drugi lab i miałem wynik 30 % mniejszy, przy tej samej dawce, tych samych dniach iniekcji i to nie jest wyznacznikiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 93 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2154
a norma do ilu? no moim zdaniem syf

po to robisz badania zeby miec czarne na bialym ale moze sie roznil czas iniekcji do badania albo cos


Zmieniony przez - Soniakmain w dniu 2023-07-08 09:18:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1680
Soniakmain
a norma do ilu? no moim zdaniem syf

po to robisz badania zeby miec czarne na bialym ale moze sie roznil czas iniekcji do badania albo cos



Zmieniony przez - Soniakmain w dniu 2023-07-08 09:18:16


iniekcje pon-czw , badania zawsze sobota. Huk z tym badaniem, ja po sobie czułem, że jest gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
a jak to ten drugi lab miales przesypany? najpierw piszesz 60% stezenia, teraz wychodzi ze 70% nie zebym bronil ktoregos labu, tylko mnie zawsze rozp*****la takie wrozenie z fusow, 30% stezenia roznicy i jak poczules ze jest gorzej? ja musze byc z jakiejs innej planety, bo nigdy nie czulem stezen testa, czy jak to inaczej zaobserwowac? do tego leciales nawet nie pol grama ew... to jak sie czules, jak leciales 450mg tygodniowo a te 300, tego zanizonego? co sie zmienilo, pompa byla gorsza?


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 7/8/2023 1:11:59 PM
4

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1465
Taki offtopic.
Ale nie polecam robić badań na alergię z krwi, będąc na HGH.

https://gyazo.com/27ab9d28040a0440a173ce8ff4ee3ef2

Muszę iść z tym do lekarza w przyszłym tygodniu i chyba będę musiał się jakoś wytłumaczyć. Pasożytów nie mam :>


Zmieniony przez - anczej w dniu 2023-07-09 02:11:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
Wynik IGE przekłamany może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1163
Planuję pierwszy raz sięgnąć po HGH. Mam już duże doświadczenie z SAA, ale dotąd unikałem hormonu, no i mam parę pytań:

- czy jakoś wyraźnie odczuję 5 jednostek bez insuliny? W sensie powiedzmy "sylwetkowym". Niepokoją mnie niektóre komentarze mówiące, że hgh bez insy to strata kasy. A z insuliną wolę się nie bawić.
- jaki anabolik by najlepiej pasował do testosteronu i hgh?
- jest to jakaś różnica który ester testosteronu się bierze z hgh? Bo ostatnio lecę na propie i wolałbym na nim zostać, ale nie wiem nie lepiej by było sięgnąć po jakiś długi ester
- mam t3 - brać ją jedynie przy problemach z niedoczynnością tarczycy czy od początku stosować w małej dawce?

Celem w wersji idealnej byłaby mała rekompozycja. Żeby możliwie trochę fatu stracić a zyskać trochę mięśnia. Oczywiście w dłuższej perspektywie.


Zmieniony przez - travis11 w dniu 2023-07-19 01:54:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
5 jm już ma jakiś sens przy dłuższym stosowaniu
test jaki ci pasuje
tarczycowe musisz badać i sprawdzać bo na 5 jm już może zwolnić tarczyca ,lepiej się sprawdzi tutaj novo T4+T3
dodać możesz wszytsko co ci najbardziej pasuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium