SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 780
Zauważyliście u siebie wpływ hgh na hormony lh i fsh. Myślicie ze przyjmowanie hgh może blokować wytwarzanie tych hormonów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Mysle ze nie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 780
Generalnie to lece na hgh od endogenic, kosmetycznie 3.3 j z rana. Za tydzień robię badania, robiłem też przed, wrzucę tutaj będzie jakis wgląd jak to działa, tutaj wrzucę tylko hgh i igf1 resztę zostawię dla swojej interpretacji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
Ja kończe bionitropin dziś robiłem IGF1 ale wynik do 7 dni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19860
U mnie niby też do 7 dni a wynik gh i igf1 był po 5h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Marins0007
Generalnie to lece na hgh od endogenic, kosmetycznie 3.3 j z rana. Za tydzień robię badania, robiłem też przed, wrzucę tutaj będzie jakis wgląd jak to działa, tutaj wrzucę tylko hgh i igf1 resztę zostawię dla swojej interpretacji


Sam jestem ciekaw tego hgh

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 780
ziki2000
Marins0007
Generalnie to lece na hgh od endogenic, kosmetycznie 3.3 j z rana. Za tydzień robię badania, robiłem też przed, wrzucę tutaj będzie jakis wgląd jak to działa, tutaj wrzucę tylko hgh i igf1 resztę zostawię dla swojej interpretacji


Sam jestem ciekaw tego hgh




Znajomy leci 4 j, robił badania hgh igf1 2 godziny po wbiciu i różnica była duża, dosyć mocno podbiło ponad 300 igf hgh w okolicach 2 (jednostki w labach są chyba takie same Wszędzie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Zauważyliście u siebie wpływ hgh na hormony lh i fsh. Myślicie ze przyjmowanie hgh może blokować wytwarzanie tych hormonów?

GH nie powinno wpływac na hormony przysadki, tym bardziej, ze sam jest w przysadce produkowany. O ile nie dzialasz tutaj poprzez stymuloanie jakims innym peptydem samej przysadki, tak podawanie syntetyka w postaci czystego GH nie ma wplywu na ilosc wydzielanych hormonow pozostalych odpowiedzialnych za produkcje testosteronu. Jakby tak bylo, to GH by moglo sluzyc rowniez jako booster testa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 780
TomQ-MAG
Zauważyliście u siebie wpływ hgh na hormony lh i fsh. Myślicie ze przyjmowanie hgh może blokować wytwarzanie tych hormonów?

GH nie powinno wpływac na hormony przysadki, tym bardziej, ze sam jest w przysadce produkowany. O ile nie dzialasz tutaj poprzez stymuloanie jakims innym peptydem samej przysadki, tak podawanie syntetyka w postaci czystego GH nie ma wplywu na ilosc wydzielanych hormonow pozostalych odpowiedzialnych za produkcje testosteronu. Jakby tak bylo, to GH by moglo sluzyc rowniez jako booster testa


Raczej chodzi mi o ograniczanie wydzielania tych hormonów, skoro produkują się w tej samej części przysadki co gh to podawanie z zewnątrz mogło by upośledzić produkcję lh I fsh, te i te są z grupy Gonadotropiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 780
Zresztą co tu dużo gdybać, zrobię badania będę widział
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium