SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 261408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
To się zawiedziesz
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Minikoks i inne gwiazdy YouTube to możesz sobie darować . Tam liczy się fejm a nie wiedza %)

Powyżej 5 iu musisz jeszcze pomyśleć o t3 i może trzeba będzie rozważyć inse
Zrób sobie lepiej wcześniej badania
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Jak chce rozmawiać już o szczegółach to trzeba założyć swoi temat z ankieta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Myślałem że mnie już nic nie zdziwi ale jak widać idzie się pomylić w internetach xD poproponuje mniej czytać nie wiadomo kogo wypocin a więcej opierać się na praktyce i doświadczeniu innych używających. Jakby na hgh palił się fat nawet na masie albo jak to napisałeś że nie łapie się fatu na gh to każdy kto bierze nigdy by się nie zalał ;d ale już w sumie nie raz się spotkałem z opinia że bije ghto nie musi michy trzymać. Siła rzeczy jak rośniesz budujesz mięcho nie ważne czy na gh czy nie to nadgarstki krk i co tam jeszcze będzie rosło wraz ze wzrostem masy ;) grubasy też nie umieją np kupić koszuli bo w karku nie puszcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 569
Doświadczeniu innych używających :) No dobrze no to chłopak minikox wydaje się być używający i to nie mało, idąc Twoim tokiem rozumowania powinien być guru w tym temacie :)

Dlatego pytam o wszystko, kto pyta nie błądzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 569
e-lite
Minikoks i inne gwiazdy YouTube to możesz sobie darować . Tam liczy się fejm a nie wiedza %)

Powyżej 5 iu musisz jeszcze pomyśleć o t3 i może trzeba będzie rozważyć inse
Zrób sobie lepiej wcześniej badania


Badania cukru i tarczycy na bieżąco będę robił rzecz oczywista

Co do minikoxa wydawał się być wiarygodny, no cóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 569
MARIAN 17
Siła rzeczy jak rośniesz budujesz mięcho nie ważne czy na gh czy nie to nadgarstki krk i co tam jeszcze będzie rosło wraz ze wzrostem masy ;)


Kolego, jeśli napisałes to na poważnie to musisz być chyba deb.ilem

i że niby to jest ten ekspert z waszego forum co ma większą wiedze od tego Minikoxa? Co twierdzi, że nadgarstki rosną wraz z wzrostem masy mięśniowej? a wcześniej jeszcze sadzi szydere, że nic głupszego w internecie nie znajdzie po czym pier.dolnął taką bzdurę, że do jakiegoś łapu capu to powinno być dodane

Że kości rosną wzrast z wzrostem masy i to bez hormonu wzrostu hmmm, chyba że nadgarstek to tak naprawdę mięśień dla zmylenia przeciwnika No komedia

Ciekawą sprawą jest też fakt, że ten Minikox to przecież team SFD (był czy jest, sam nie wiem) także no ten coś tu nie gra na moje niewprawione oko że tak powiem

No nic zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce



Zmieniony przez - Żararaka w dniu 2021-01-16 21:17:06

Zmieniony przez - Żararaka w dniu 2021-01-16 21:17:20

Zmieniony przez - Żararaka w dniu 2021-01-16 21:17:39

Zmieniony przez - Żararaka w dniu 2021-01-16 21:26:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Proponuję czytać ze zrozumieniem ;) mało się w tym dzielę udzielam bo pełno ekspertów ale akurat przyszła mi powiadmoka więc wszedłem w temat. Maćka czytaj minikoxa akurat znam osobiście ale to tutaj mało ważne. Pisząc rośniesz chodziło mi o budowanie masy o tego temat się tyczy a nie ogólnego wzrostu. Zaczynając trenować waży ktoś np 70kg po roku dobudowales 10kg masy mięśniowej nawet bez gh i co np nadgarstki będą bez zmian czy jednak trochę urosną? Na gh Molziwe że jest to wszytsko w pewien sposób potęgowane ale bez przesady i uszy ci nie urosną jak nos pinokiowi. Ale mi tam UJ do tego poprostu jak czytam takie teksty jak to że na gh sam smalec się topi itp to zastanawiam się skąd te osoby się urwały i czego na czytały. No ale przybijesz więcej jak te śmieszne 200j to wtedy może sam będziesz mógł w tej kwestii lepiej się wypowiedzieć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 569
Jak to Ci ku.rwa nadgarstki trochę urosną hahaha chłopie nadgarstek to kość, nie urośnie Ci razem z mięśniem . Urośnie to Ci przedramie, ale też mięśnie które tam są a nie sama kość

Ja pier... no ja nie mogę, wygląda jak rozmowa głupiego z głupszym

Wchodzę, pytam a dostaje odpowiedź jak od idio.ty i to od gościa IFBB eksperta. Jeden twierdzi, że minikox jest niewiarygodny i pier.doli głupoty dla fejmu, chociaż to przecież typ z waszego SFD. Drugi mówi, że go zna i tak naprawdę jest okej

Minikox wyraźnie mówi, że bierze HGH od 7 lat w dawkach nie przekraczających 10j dziennie i kości urosły mu wyraźnie :) również nie wiem w jakim celu miałby kłamać i co mu z tego przychodzi. Chłopak wydaje się być wiarygodny, do tego forme ma petarde więc zasugerowałem się jego zdaniem, po czym wchodzę na forum i zgraja ekspertów ciśnie szydere i to w dodatku jeden przeczy drugiemu, mówiąc że przy takich dawkach nie ma szans nic urosnąć i że HGH jest słabe (bo z tego wynika) ale jak coś co wybija IGF-1 na taką skale jak HGH może porządnie nie klepać? jakim cudem ma to miejsce biorąc pod uwagę, że jest to czynnik wzrostu odpowiadający za wzrost mięśni?

i żeby nie było pomyłki. Nie oczekuje, że hormon sam zrobi tutaj robotę, oczywista sprawa że trening i micha to podstawa, no ale jak k..a można pisać że HORMON WZROSTU to kosmetyk no ludzie, to co dla was jest klepaczem w końcu? nitrogliceryna? bez przesady


Zmieniony przez - Żararaka w dniu 2021-01-16 21:39:04

Zmieniony przez - Żararaka w dniu 2021-01-16 21:40:31

Zmieniony przez - Żararaka w dniu 2021-01-16 21:43:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
Jest bardzo wiarygodny, szczególnie jak walki przy badaniach Gh robi .. do tego pierd.. czasem takie głupoty ze słuchać się tego nie da
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium