SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 265984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
ziki2000
Egzogenic niby w badaniu pokazało chyba 110% tego co ma być ale jak ktoś pisze kto stoi za ta firma to podobno ludzi lubi wałkować :p


Ja mam gdzies badania endogenica robione okolo roku temu gdzie bylo 0 iu

Osiwiejesz szybciej zanim zdecydujesz sie na jakies gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
I badz tu mądry :D


Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2023-02-21 10:20:41

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Firma Endogenic to pod jaka wcześniej firma działali ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
sroxxx
e-lite
sroxxx
Wojdam92
Czyli który z hgh jest najlepszy z tych co wieniliscie ? Bo temat długi 100+ stron.


Nikt wszystki gh z rynku raczej nie bil. Na pewno jest sporo dobrych gh a drugie tyle lipy. Kwestia do czego masz dostep kolego. Bo nie sposob wymienic jakies firmy a dostepu miec nie bedziesz.

Z ostatnich jakie bielm j swojego doswidczenia dzialanie wszedzie poodbne, wiec w kwesti cenny moje typy

Vertex ktory aktualnie bije i jest lux
Imperial
Andro

Za jakis czas bede przechodzil na Ions Pharma bo wpadlo kilka opakowan z pierwszego rzutu


Tu masz aktualne





Dzieki za badanie. Glowe i tak mam spokojna, bo zrodlo pewne i niezmienne od lat. Dzis konczy mi sie opakowanie Vertexa to od jutra zaczne tego Ionsa.


Komuś wchodzi ten nr zlecenia czy ja ślepy :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9071 Napisanych postów 82767 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700010
ziki siedzisz tyle na forum a zachowujesz się jak dziecko
Te hgh działa a jak nie to masz jeszcze inne
Kody kody i kody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Zwykła ciekawość :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402834
Wiesz, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ? .. a żebyś jeszcze większy zamęt w głowie miał to napiszę Ci tylko, że są też inne, dużo tańsze gh, gdzie na badaniach wychodzi co powinno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 1622 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26671
Testuje to cudo.







3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
ziki2000
sroxxx
e-lite
sroxxx
Wojdam92
Czyli który z hgh jest najlepszy z tych co wieniliscie ? Bo temat długi 100+ stron.


Nikt wszystki gh z rynku raczej nie bil. Na pewno jest sporo dobrych gh a drugie tyle lipy. Kwestia do czego masz dostep kolego. Bo nie sposob wymienic jakies firmy a dostepu miec nie bedziesz.

Z ostatnich jakie bielm j swojego doswidczenia dzialanie wszedzie poodbne, wiec w kwesti cenny moje typy

Vertex ktory aktualnie bije i jest lux
Imperial
Andro

Za jakis czas bede przechodzil na Ions Pharma bo wpadlo kilka opakowan z pierwszego rzutu


Tu masz aktualne





Dzieki za badanie. Glowe i tak mam spokojna, bo zrodlo pewne i niezmienne od lat. Dzis konczy mi sie opakowanie Vertexa to od jutra zaczne tego Ionsa.


Komuś wchodzi ten nr zlecenia czy ja ślepy :D


Tlumaczylem Ci na badaniu jest przekrecone haslo bo jest mail osoby ktora nie chce zeby jej prywatny mail krazyl po sieci.

Mam prawidlowy kod i wrzucalem tu screena dla potwierdzenia ze badanie jest real.




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
sroxxx
ziki2000
sroxxx
e-lite
sroxxx
Wojdam92
Czyli który z hgh jest najlepszy z tych co wieniliscie ? Bo temat długi 100+ stron.


Nikt wszystki gh z rynku raczej nie bil. Na pewno jest sporo dobrych gh a drugie tyle lipy. Kwestia do czego masz dostep kolego. Bo nie sposob wymienic jakies firmy a dostepu miec nie bedziesz.

Z ostatnich jakie bielm j swojego doswidczenia dzialanie wszedzie poodbne, wiec w kwesti cenny moje typy

Vertex ktory aktualnie bije i jest lux
Imperial
Andro

Za jakis czas bede przechodzil na Ions Pharma bo wpadlo kilka opakowan z pierwszego rzutu


Tu masz aktualne





Dzieki za badanie. Glowe i tak mam spokojna, bo zrodlo pewne i niezmienne od lat. Dzis konczy mi sie opakowanie Vertexa to od jutra zaczne tego Ionsa.


Komuś wchodzi ten nr zlecenia czy ja ślepy :D


Tlumaczylem Ci na badaniu jest przekrecone haslo bo jest mail osoby ktora nie chce zeby jej prywatny mail krazyl po sieci.

Mam prawidlowy kod i wrzucalem tu screena dla potwierdzenia ze badanie jest real.








Widocznie na szybko czytałem i przeoczyłem
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

forma lato