SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
lodzianin1
colin2000
Lodzianin1 mam pytanie na ilu jesteś jednostkach GH zazwyczaj i jak u Ciebie wynikiem IGF1?


Aktualnie mam przerwę
Standardowo lece 5 jm po nowym roku myślę polecieć kilka miesięcy 2*5 jm

Oj bardzo dawno nie badałem hgh/igfu za to badam hgh zawsze które wbijam i kieruje się odczuciami te 5 jm to u mnie takie graniczne że skutkami ubocznymi (dretwienie) cały czas się szykuje i dokształcam jak przetrwać na 10 jm

5 jm bije jednorazowo rano 10 będę chciał dzielić na 2 razy


Podbijaj jedna jednostkę co tydzień
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402382
lodzianin1
Mobaba
Zacząłem od dzisiaj hgh
3 jednostki dziennie
Będą robione badania podzielę się z wami .





Wyglada słabo nazwa tragiczna
Brak nalepek na flakonach
Insulinowki najgorsze z możliwych beż zdejmowanej igły
Chyba ze to zrobione dla kilka osób bo ja bym tego w życiu nie kupił


Wyglada slabo ale jeżeli w środku jest faktycznie to co powinno to co za różnica jaka ma etykietę? Tyle lat towar bijesz a piszesz jak młodziak dla którego etykieta jest najważniejsza jakby to dawolo gwarancję jakości może ktoś puszcza coś takiego wśród swoich klientów a dzięki temu znacznie może obciąć koszty .. tego nie wiemy.
A co do insulinowek to normalny dobry sprzęt, jaki problem ze igła nie nie wymienna ? Można spokojnie i kilka razy użyć tej samej i chodzi jak trzeba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Coś w tym jest. No ale Łodzianina tez rozumiem bo to nie te czasu co kiedyś i teraz tak naprawdę 90 procent wyglada to potem się dziwnie patrzy na coś takiego a to serio nie oszukujmy się wyglada fatalnie xD



Tu przykład
Kartonik k***a jak na baterie xD wszystko stuka xD padaka w ch** a wyszło bdb





Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2022-10-20 09:30:53
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
czystośc jedynie 99% a nie jakieś 96% :DDD hehe

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zdziwiłabyś się jakie laby maja czystosc 80-85 procent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dmq ktoś od Ciebie już testował może gh novo?
Mądry chłop jesteś to możesz wiesz ile opada igf po odstawieniu gh?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja osobiście tego na oczy nie wiedziałem ale widziałem badania soków i bdb wyszły a gh 2 znajomych bije i nie narzekają.

Nie wiem ile spada igf, nie znalazłem żadnych badan na ten temat a szukałem dość długo. Dlaczego o to pytasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedź.

Bo leci gh a muszę sporo badan wykonac a nie chce, żeby byly przekłamane przez gh.

Na stronie propo testów w sporcie jest info ze nawet do 8 tyg może być podniesiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Gh zmienia działanie narządów, zmian jest ogółem ogrom, jak poczytałem ulotki aptecznych leków z gh to jest szok o ilu rzeczach nie wiedziałem także No mysle ze tocrealby okres jeżeli chcesz żeby badania były serio wiarygodne. Co ciekawe niektóre rzecxy przyjmowanie gh zmienia na stałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma lekko:) dzięki za poświęcony czas:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium